Свекри хотіли викрити обман невістки, а в підсумку розкрили всім власну таємницю!

Семен Петрович і Олена Вікторівна ніколи не любили Машу, з якою довгий час зустрічався їх син Максим. Дівчина походила з родини, яку в народі називають малозабезпеченою, адже вона трималася на плечах однієї матері, поки батько дівчини заглядав у склянку. І коли Максим повідомив батькам про свій намір одружитися, батьки не приховували того, що не бажають цього шлюбу. І намагалися переконати, що дівчині потрібні тільки гроші їх сім’ї. Олена Вікторівна навіть висунула гіпотезу, що сина приворожили і навіть умовила чоловіка відвідати місцеву ворожку. Але Максим не послухався батьків і одружився на Марії, і вже через рік щасливий батько зустрічав свою Марійку з сином біля дверей пологового будинку.

Незважаючи на те, що протягом усього часу після одруження сина, Семен Петрович і Олена Вікторівна не відвідували новоспечену сім’ю; все ж, в пологовий будинок зустрічати Марію з немовлям вони прийшли. Як виявилося, прийшли лише для того, щоб переконати сина в тому, що немовля Маша народила не від нього. На що, Максим категорично відмовився слухати батьків і повідомив, що він не збирається слухати їх вигадки, а тому не бачить сенсу надалі спілкуватися з ними. Подія, яка здивувала навіть Максима, сталася, коли вони з Марією святкували перший день народження свого Саші. На яке несподівано прийшли Олена Вікторівна і Семен Петрович, які повідомили, що бажають вибачитися за все і почати відносини з чистого аркуша, і на знак примирення вони хотіли б надолужити з онуком втрачений рік, а тому запросили Максима з Марією до себе на дачу, на наступні вихідні.

У суботу, коли вся сім’я тільки приїхала на дачу було все чудово, новоспечені дідусь і бабуся не відходили від онука. А вже через два дні Семен Петрович повідомив усім, що у нього є для сім’ї сюрприз, і за святковим столом повідомив, що під час святкування дня народження Саші він взяв у дитини мазок: згідно ДНК аналізу, на 99% Саша не є його онуком. Максим на такий випад батька заявив, що він їм не вірить і це чергова брехня батьків. Семен Петрович запропонував синові здати аналіз йому особисто, щоб переконатися в правдивості. Після згоди, на наступний день вся сім’я вирушила в клініку, де Максим здав аналізи. Яке ж здивування було у Семена Петровича, коли в тій клініці тест показав на 99%, що Саша-син Максима…