Тpaгедія сприяла новому щастю у житті Ксюші. Несподівана зустріч у магазині обернулася весіллям.

Ксюша приїхала до своєї бабусі до села на вихідні. Цілий день вона допомагала бабусі на городі, збирала бур’яни, носила воду, поливала грядки. Роботи на селі завжди вистачає. Ближче до вечора пішла Ксюша до магазину: -Тільки не довго, — попросила бабуся. -Ну Ба, мені вже 30 років. Що ти так хвилюєшся, наче я школярка, — відповіла Ксюша. По дорозі назад Ксюша зустріла свою подругу дитинства Катю з її чоловіком. Дівчата розговорилися, але вже було пізно, і Катя покликала Ксюшу в гості завтра ввечері. Ксюша пообіцяла, що обов’язково прийде. Ще було багато всього, що слід обговорити. Наступного дня на Ксюшу чекало велике прання. Підключити пральну машинку на селі було дуже проблематично, тому довелося прати все на руках. Надвечір Ксюша дуже втомилася, але швидко зібралася і пішла у гості до подруги. А Катя вже чекала на неї в альтанці, з великим накритим столом.

Подруги говорили про все, про своє життя, роботу. -Я так і не знайшла нікого. Працюю перукарем у місті, ось у вихідні намагаюся якнайчастіше приїжджати до бабусі, — розповідала Ксюша. -Ой, а ти знаєш, що твій колишній Сашко зі своєю дружиною розлучився і до нас у село повернувся. Збудував собі великий будинок, живе один, а щодня машиною до міста їде. Говорять, що він там працює. І судячи з його машини-добре заробляє. Після згадки про колишнє Ксюша не могла більше ні про що думати. Один тільки Сашко був перед очима. Вони дуже безглуздо розійшлися після армії, Ксюша шкодувала це всі ці роки. Наступного дня бабуся попросила сходити до магазину за сметаною. У черзі Ксюша зустрілася поглядом із Сашком. у собі вона була і рада, а й перелякана. -Ксюша, це ти? Давай поговоримо, давай усе обговоримо. -Ні, — тільки і спромоглася сказати Ксюша, вибігла з магазину і швидко пішла додому.

Вона сама собі не могла пояснити чому. Їй було трохи пpикро, що Сашко одружився, хоча зараз він у розлученні, але все одно Ксюша не знала, що йому сказати. Бабусі надвечір стало зовсім погано. — Вмиpaю я, онучко. Там під матрацом гроші-ти їх на себе витратити, я довго накопичувала. -Ба, перестань. Ми на ці гроші разом з тобою на море разом поїдемо. Вночі бабусі не стало. Вона пішла спокійно, пoмepла уві сні. Ксюша не могла заспокоїтись, вона билася в icтериці. Катя зайнялася пoxopoном, тому що Ксюша була зовсім не в змозі. Вона вибігла надвір, сіла в свою машину і тільки хотіла натиснути на газ, як раптом її зупинили. Це був Сашко: -Я не дозволю, щоб ти кудись їхала у такому стані. Дай я тебе обійму, Ксюша. Все буде добре. Сашко допоміг пережити Ксюші найважчі хвилини у її житті. За рік вони одружилися.