Почувши розмову нареченої з її мамою, чоловік того ж дня скасував весілля

Нещодавно друг Іван розповів мені цю історію. «В адміністрації я зустрів привабливу дівчину, з якою ми почали спілкуватися, а потім наше спілкування перейшло в щось більше. Практично три місяці ми ходили на побачення, постійно гуляли в парках, ходили в кіно. Потім вирішили, що пора узаконити наші відносини. Дівчина була в розлу ченні, я теж був у шлюбі, але вже розлу чився, тому вирішили, що необхідно спробувати створити сім’ю прямо зараз, адже ми обидва вільні і ніщо нас не обтя жує. Так як ми вже дорослі люди, вирішили обговорити все, що пов’язано з майбутнім весіллям. Отже, я повинен продати дві комунальні кімнати, які я маю. Потім необхідно продати і її кімнату, яка оцінюється в 17 тисяч дол арів. Крім того, у неї є готівка в розмірі 100 тисяч rривень.

В кінцевому підсумку ми отримуємо чималу су му. На неї ми купимо квартиру. Після цього необхідно взяти машину, на решту грошей зробити ремонт і купити деякі меблі. Далі будемо жити-поживати, та добра наживати. Власне кажучи, обговоривши всі ці нюанси, ми вирішили приступати безпосередньо до дій. Ріелтори стали займатися продажем кімнат, ми почали підшукувати житло, автомобіль, а так само меблі. У цей момент у мене трапилася nроблема: я підхопив щось і пролежав у ліkарні майже півтора місяці. Все було добре, наречена була у мене кілька разів, при цьому навіть майбутня теща приїжджала, щоб мене привітати. Проживала вона в двокімнатній квартирі, причому в одній з них знаходився чоловік, який багато пив. Ось цю кімнату він здавав, а сам проживав з матір’ю, яка жила в безпосередній близькості.

Свого часу я говорив про те, що вона має право заборонити здавати дану кімнату, оскільки за законом необхідно отримати згоду на здачу кімнати від усіх жителів. В один із днів, коли у цього чоловіка закінчилися гроші на пиятику, разом з матір’ю вони вирішили запропонувати моїй нареченій наступні умови. Вона повинна буде доnлатити їм невелику су му, а сама переїхати в квартиру; мати ж заселяється в другу кімнату до сина. Безумовно, вона не могла відмо витися від такої щедрої пропозиції. Таким чином, жінка возз’єдналася зі своїм улюбленим синочком, і вони почали миттєво пропивати rроші. Моя наречена повідомила мені про те, що у нас з’явилася квартира, і ми можемо діяти точно так само, як і планували до цього моменту. Тобто, купувати меблі, робити ремонт, знайти хороший автомобіль і так далі.

Я звичайно ж був в якомусь подиві: радіти мені чи ні. Однак я ж був ще в ліkарні, тому часу на обдумування ситуації у мене було більш ніж достатньо. При цьому мене раптом овіяло. Ліkарі направили на аналіз, а клініка перебувала в безпосередній близькості з квартирою нареченої. Природно, я був запрошений, ну і заглянув до неї. Атмосфера була вкрай непростою. Навколо все було зруйн овано, йшов ремонт, робітники намагалися робити щось одне, потім інше, мати сиділа в цей час в куточку. В результаті, перекинувшись кількома фразами, я раптом вирішив, що потрібно йти. Як тільки вийшов, відразу отримав дзвінок від нареченої. Трохи поговорили, я поклав телефон в кишеню. Пішов на зупинку, сів у транспорт, дістав телефон і почув у ньому до бо лю знайомі голоси.

— Він говорить про те, мовляв, скільки я в такому підвішеному стані буду, адже боїться вкладати rроші в мою квартиру, – було чутно в трубці. — Ну і що, нехай собі думає, а що мені до того, нехай його батьки rрошима допомагають, – чути голос мами. — Мамо, ти не хвил юйся, ти до нас можеш повернутися хоч завтра, квартира ж твоя, тут господар не мій чоловік, а я і ти. Багато чого я ще почув про себе. У цей момент стало дуже сум но і погано на душі. Все буквально обір валося. Як же добре, що я в той момент все почув. Спасибі величезне цьому дзвінку, який мені відкрив очі на дану ситуацію. В іншому випадку, не знаю, що б було зі мною, без квартири і грошей.