«Гра у зраду» переросла у справжній роман із вихователькою дитячого садка.

Іра пішла в садок за донькою Оленою, якій було 2 роки. Дівчинка ще носила пампepc запасні завжди лежали у шафці. Тільки коли Іра забирала доньку, то пампepc був не те, що повний, так ще й усе стікало по ногах доньки. Іра в сказі підійшла до молодої виховательки: -Вас хто на роботу взяв? Ви не бачите, що у дитини пампepc повний! -Ну так вона вже велика, навчили б самі її до тyaлету ходити, — байдуже відповіла вихователька Аня. Іра з усією злicтю розповідала вдома цю історію мамі та чоловікові Кирилу. Мама запропонувала піти до директора, але Іра боялася, що через це ставлення до Олени може стати поганим.

Тоді чоловік жартома сказав: -Може мені за нею подоглядати? -А Що … Це ідея. Давай так і буде, а потім провчимо її. Кирило не очікував, що дружині сподобається ця марна ідея, але заради інтересу погодився. Наступного дня доньку із садка забрав Кирило. Він пропалював очима молоду виховательку, і та це помітила. Такі погляди вони почали кидати одне одному дедалі частіше. Кирило став усвідомлювати, що вихователька Ганна йому справді подобається. А потім вона залишила йому записку, що чекає на нього вдома і написала адресу. Кирило приїхав, тут гра, яку вони задумали з дружиною, втратила контроль. У Кирила з’явилася кoxaнка, причому сама дружина її знайшла.

Він розумів, що Аня молодша, енергійніша, доглядає за собою, не те, що дружина. Але довго так продовжуватися не могло. Вже почали ходити чутки про їхній роман. Іра звичайно ж сміялася таким чуткам в обличчя та хвалила чоловіка за хорошу акторську гру. Тоді Кирило просто перестав ходити в садок і більше не з’являвся на очах у Ані. Вихователька не могла довго тримати все у секреті та розповіла про роман Ірі. -Та все я знаю, люба, я спочатку це і запропонувала, — сказала Іра і розсміялася виховательці в обличчя. Аня від того просто остовпіла, не очікувала, що дружина направила чоловіка зраджувати. От сімейка.