З Мамою Батько Як Вареник У Сметані Валявся, Але Йому І Того Стало Мало. Знайшов Він Собі «Любов Життя» І Залишив Нас Одних. Його Ліля, Нова Дружина, Була На Кілька Років Старший За Мене

Мої батьки розлучилися, коли я вже вчилася в університеті. Батько зустрів нове кохання, яка була трохи старша за мене. Спочатку від дружини він йти не поспішав, його все і так влаштовувало. Але потім, з подачі нової пасії, їх відносини розкрилися. Моя мама не стала терпіти зраду, подала на розлучення. Розходилися шумно, батько ділив вилки, ложки і навіть забрав телевізор з моєї кімнати.

Мама була повністю розчавлена. То худла, то набирала вагу, постійно плакала. Через 2 роки вона зустріла іншого чоловіка. Мій батько життям колишньої дружини не цікавився, та й моє його не дуже-то турбувало. Коли у мене народилася дитина, він розповідав про це всім знайомим, а мені навіть повідомлення не написав з поздоровленням.

З онуками він і зараз не бачиться і не спілкується. Напевно, потрібно ще розповісти невелику передісторію. Мій батько займав непогану посаду, мав гідну оплату праці. 80% доходу нашої сім’ї становив його заробіток. Мама більше часу приділяла господарству, це, до речі, було його бажання.

Батько завжди поводився егоїстично, його примхи підлягали негайному виконанню. На наші бажання він мало зважав. У нашій родині був будинок, який дістався батькові після розлучення. Уже й не знаю чому, але мама вирішила за нього не боротися. Проживши з дружиною більше десяти років, він потрапив під скорочення. З посади його попросили, а так як спеціалізація була складна, то знайти аналогічну роботу не вийшло. Велику роль зіграв і вік, йому було вже за 50, дорогу давали молодим.

Дохід різко впав. На тлі цього в родині почалися проблеми. Дружина батька стала ходити на зустрічі з подругами, їздити до своєї мами, показово не готувати. У нашій родині він завжди був королем, добувачем, перший і найкращий шматок йому. І ось він раптом схаменувся.

Спочатку згадав, що у нього є дочка і став намагатися налагодити відносини. А потім розшукав в соціальній мережі мою маму. І давай писати, як він все усвідомив, хоче повернутися. При цьому він як і раніше продовжує жити зі своєю другою дружиною і сподівається, що його пробачать. Тоді то він і розлучиться. А у мами давно вже нова щасливе життя і нікуди повертатися вона і не збиралася навіть.