Я домовилася зі своїм чоловіком, яку саме меблі потрібно купити для нашого будинку. Але в таємниці від мене в цю справу втрутилася свекруха

Ми живемо у великому багатому селі. Нам пощастило, у нас є відмінна приватна ферма, яка дає заробіток більшості жителів. Я працюю вихователем в дитячому саду. Свого чоловіка і його сім’ю я знаю давно, так як ми жили в сусідньому селі і ходили в одну школу. Все банально і просто, почали зустрічатися, потім одружилися. Після весілля стали жити у свекров. Нам виділили велику кімнату на другому поверсі будинку. Сільрада дала нам ділянку під будівництво будинку. І поки ми будувалися, то доводилося якось підлаштовуватися під батьків чоловіка. Щоб себе комфортно почувати, ми вирішили в свою кімнату придбати нові меблі з розрахунком, що перевеземо їх в новий будинок. Поїхали з чоловіком до обласного центру.

Мені сподобалися меблі білого кольору. Я прям представляла, як воно буде стояти, які будуть шпалери і підлога. Чоловік не заперечував, йому було байдуже. Меблі виявилася дорожчою, ніж ми планували, домовилися, що повернемося через тиждень, коли ми обидва отримаємо зарплатню, щоб не влазити в борги. Я весь тиждень була в прекрасному настрої, чекаючи покупку. І ось зарплата отримана і завтра ми їдемо на фермерської вантажівці за меблями. Вранці зателефонувала напарниця і сказала, що серйозно захворіла, а замість неї вийти нікому.

Довелося мені залишитися на роботі в дві зміни. Ну, а так як вже з водієм вантажівки домовилися, і чоловік добре запам’ятав, який гарнітур ми вибрали, то поїхав без мене. Приходжу я ввечері додому в піднесеному настрої; мій чоловік повідомив, що вже все укрутив і розставив, я в очікуванні дива відкриваю двері і .а меблі-то не тє. Вірніше, форма та, а колір ні. Я вибирала білий і чоловікові перед від’їздом п’ять разів повторила, а ці якісь коричневі. Виявляється, свекруха з ним в магазин напросилася поїхати, місце в машині було, її і взяли.

У меблевому магазині вона побачила, що я вибрала, і їй не сподобалося. Переконала свого сина, що біле — це не практично, не цікаво, не модно, я не знаю, що вона йому ще наговорила, але мій чоловік повів себе і погодився з мамою. В результаті у мене істерика. Я від злості і образи беру сапу і йду в город, плачу і прополюют. До заходу сонця, поки ревіла, мало не весь город просапала. Чоловік і батьки не очікували від мене такої реакції, свекор дружині сувору догану зробив, що втрутилася в життя дітей, моєму чоловікові від батька дісталося, що мені не догодив. Вирішили, що хай залишається гарнітур, свекрам нам гроші за нього віддали, а коли свій будинок добудуємо, купимо ще один, який мені сподобається. Через рік ми переїхали в свій будинок, купили білі меблі, а свекор ще й пральну машинку подарував в якості компенсації за образу.