І чоловіка-жартівника покарали, і шалену начальницю. Як дружина розправилася з чоловіком через невдалий жарт.

Як то кажуть, життя — бумеранг. Чоловік приходить з вулиці, а дружина запитує, чи холодно на вулиці. Розуміючи, що він подивиться точну температуру в телефоні, він говорить їй, що на вулиці дубак. Він допоміг їй вибрати одяг на вулицю: — Одягни це. І це під ним. А краще — цю, так буде тепліше. Дружина поспішала. Вона одягла все, що порадив чоловік і вилетіла на вулицю. На вулиці було не холодно. Швидше було жарко. Бідна терпіла спеку, поки не повернулася додому. Особливо душно було в транспорті. Коли вона зайшла додому, її зустрів гучний сміх чоловіка. Він чекав, поки дружина скаже слова захоплення його почуттям гумору і посміється з ним за компанію. Цього, на превеликий жаль, не сталося. Минув час, жарт забувся. Настала неділя.

Чоловік збирався на риболовлю з друзями. Довго збирався, як злодій на ярмарок. Дружина точно розрахувала час на дорогу від будинку до озера на дачі. Вона подзвонила йому на половині шляху сказала, що на кухні прорвало трубу і вода б’є на всю квартиру. Додала, що якщо він в ту ж хвилину не розвернеться і не поїде додому, вона знепр итомніє, а вода затопить сусідів, тоді йому доведеться заплатити за ремонт 2 квартир. Чоловік помчав додому, зайшов на кухню, а там — дружина з бубликом чай п’є. Поки він злився і істерив, дружина запропонувала йому сісти поруч і похвалити блискуче почуття гумору дружини. Повернулося все бумерангом ?! Тепер чоловік подумає перед тим, як пожартувати. Іноді бумеранг повертається незалежно від людей.

Одна панянка працювала начальником відділу. Про її характері писав ще російський класик: «Він в три шеренги вас побудує, а пікни — так миттю заспокоїть». Тобто жарти з цією дамою були погані … На роботі був хлопець, який, м’яко кажучи, їй не подобався. Як тільки вона подивиться на нього, відразу вінка на лобі виднілася від зл ості, а скажи він хоч слово — кр ики і істе рики без причини. Вона говорила, що він дармоїд: не працює, палець об палець не вдарить протягом усього робочого дня, а ще у нього немає совісті, адже все навколо нього працюють, а йому на всіх наплювати. Так вона довела бідного до звільнення. Навіть тоді вона не заспокоїлася і кричала всякі гидоти на дорогу, щоб уже напевно … Років через два фірма закрилася, і панночка стала безробітною. Вона не хотіла працювати на іншого, так як звикла командувати, а не підкорятися. Вона, не втрачаючи надії, розсилала резюме на високі посади.

Тут посміхнулася удача! Посада заступника начальника. У день співбесіди вона одяглася, нафарбувалася і відправилася в офіс. Зайшовши в кімнату начальника, вона побачила того самого «дармоїда», який сидить в кріслі начальника. — Я покликав вас сюди, щоб в останній раз поглянути на вас і радіти, що більше таких людей в моєму житті не буде. Та встала колом і не могла ні слова сказати. — Ах так, йдіть, бачити вас не можу! Повернувся бумеранг? Повернувся. Кажуть, справедливості в світі немає. Але я не раз помічала, що зл им людям по повній прилітає, просто найчастіше вони це приховують, не хочуть показувати свою поразку. По-різному, звичайно, але все ж все бумерангом повертається.