Мого сина поsадили на кілька років. Але бі да не приходить одна. Виявилося що син накоїв ще дещо за що довелося розплатитися мені літній жінці.

Фаїна була невдачливою жінкою. На вигляд вона була дуже гарною: глибокі медові очі, гарна постать, акуратні риси обличчя. Характером вона теж задалася. Але ось не щастило їй у житті. Чоловіка не ста ло в молодості, а єдиний син виріс ду рником. Фаїна думала, на якому повороті вона звернула не туди. Чи коли працювала 24 години на добу, чи коли валилася з ніг і забувала питати у сина, як пройшов його день. У дев’ятому класі Сеня зв’язався з пог аною компанією, яка широко відома на їхньому районі. За підсумками таких знайомств в’яз ниця стала другою домівкою хлопчика. В один із таких випадків Фаїна не знаходила собі місця. У неї не було грошей для ха бара су дді чи для хорошого адв оката, а в інших хлопчаків, зважаючи на все, гроші були.

Ось чому з шести учасників злочину пока рання призначили тільки Сені. Йому дали 6 років ув’яз нення. Після вироку Фаїна постаріла на 15 років. Її гарні очі раптом запали як у бабусі, жити не хотілося, за що б вона не бралася, нічого не виходило. Одного дня в її будинку пролунав дзвінок дверей. Відчинивши двері, Фаїна виявила стареньку з дитиною. — Чим я можу допомогти? — Запитала Фаїна. — Ось! — Сказала бабуся і віддала дитину. — Це сина твого дитя. Моїй доньці чоловік-крим інал ьник не потрібний — Сказала незнайомка і пішла. Від ш оку Фаїна не змогла казати й слова. Вона розглянула дитину – хлопчик, на вигляд місяців 6-7. Вона явно була голодною. Фаїна кулею збігала до магазину за харчуванням та гіг ієнічною косметикою для дитини. Повернувшись додому, новоспечена бабуся приготувала онуку поїсти. Хлопчикові, здавалося, все сподобалося.

Він заснув майже без істе рик. Фаїна безперервно думала, що може робити. Подзвонила своїй троюрідній сестрі. Та працювала директором у ди тячому буд инку. Дізнавшись про таку новину, одразу прибігла до сестри. Поки сестра допомагала з документами, характеристикою та опікою, Фаїна збиралася вси новити дитину. Через 20 днів дитина була вже вдома. Кирило був дуже схожий на батька у дитинстві. Фаїна взяла відпустку з роботи з нагоди догляду за дитиною. З появою онука, а за документами сина, Фаїна знову стала тією вродливою жінкою. Кирило врятував свою бабусю від самотності та поганих думок. Сеню випустили раніше за термін, через хорошу поведінку. Фаїна завжди розповідала онукові, що вона не мама. Вона розповідала, як паяпа його любить і як вони з ним схожі. Бабуся з онуком радісно зустріли Сеню. Сім’я втрьох добре зажила. Сеню як змінили. Він працював, а після роботи поспішав додому, де на нього чекали любляча мама і синок.