Увійшовши додому, я зрозумів, що дружина зрадила мене. Але є причина – чому я не став влаштовувати скандали та розлучатися!

Кілька років тому я познайомився зі своєю майбутньою дружиною Кариною. Вона старша за мене на 5 років, міцно стоїть на ногах, має власну фірму. Карина була моїм ідеалом жінки. Я мріяв про таку: впевнена, самодостатня, гарна. Головне, що вона була багата. Скільки собі пам’ятаю, ми з мамою завжди жили у злиднях. Свого часу моя мама не змогла пробачити батькові зраду і розлучилася з ним. Вона зібрала його речі та виставила його за двері. Аліментів він не платив, і я з ним ніколи більше не бачився. Мама думала, що без нього ми легко проживемо, але не так, як думалося. Вона багато працювала і приділяла мені мало уваги; окрім уваги не вистачало ще й грошей. Я вже тоді зрозумів, що у злиднях жити не хочу. Моя дружина дуже ефектна. Я одразу в неї закохався – як ми тільки зустрілися.

Я вважаю, що вона готувалася долею. На моє щастя вона теж мене помітила. Я гарний і розумний. Мені одразу стало зрозуміло, що хочу бачити її матір’ю своїх дітей. Незабаром ми одружилися і зажили щасливою родиною. Ми багато зусиль доклали, щоб зробити наше сімейне гніздечко стильним та затишним. Щоб хотілося сюди повертатись після роботи. Я не міг знайти роботу, тому контролював роботу майстрів із ремонту, а дружина давала гроші. Крім того, у такої гарної дружини і я хотів виглядати відповідно, тому часто відвідував барбершоп, ходив на манікюр, у спортзал та стильно одягався. Моя дружина на все давала мені гроші, адже вона мене кохатиме. Іноді я забував піти в спортзал, просто мені було ліньки, і почав втрачати форму. Але дружина, як і раніше, була зі мною люблячою і лагідною.

Згодом вона почала пізніше приходити додому і все частіше ходила з подругами клубами. Я виправдовував її тим, що в нашій сім’ї вона тільки заробляє, тому й має право на відпочинок. Якось я вирішив піти до спортзали, але повернувся додому, бо захотів подрімати. Я відчинив двері і помітив, що дружина вже повернулася додому, і на підлозі стояли чоловічі туфлі, звичайно, не мої, а на вішалці висів верхній чоловічий одяг — не мого розміру. Я все відразу зрозумів, але вдав, ніби нічого не сталося, чим і здивував мою дружину. Тоді я покликав дружину, сказавши, що не виспався, зараз піду в душ і ляжу посплю, а потім пішов собі спокійно в душ. У душі я ледве не розплакався, але взяв себе в руки, бо зрозумів, що з дружиною не розлучуся, бо більше не хочу жити таким життям, як жила моя мама, та й на роботу мені якось влаштовуватися не хочеться.

А коли я вже вийшов із ванної кімнати – речей іншого чоловіка вже не було. Дружина замовила суші, накрила стіл. Я знаю, що той чоловік нічого для неї не означає. Вона любить тільки мене, просто зараз я поки що не у формі. Але я достеменно знаю, що такого більше не буде. Я єдиний у її житті. Я не можу через хвилинну слабкість моєї дружини зруйнувати нашу сім’ю; я її люблю і готовий заплющити очі на те, що сталося – задля збереження нашої стабільності. Ми повечеряли і лягли спати. Наступного дня дружина віддала мені свою безлімітну карту і сказала, що я можу витрачати гроші, як хочу. Звичайно, багато хто може мене засуджувати. Але я вважаю, що так для мене буде найкраще.