Молода дівчина, окрилена любов’ю, взагалі не знала, що таке чоловічий обман; їй довелося зіткнутися із суворою реальністю.

Вона була закохана по вуха. Лише двадцять років, але голову він їй закрутив. Вона розлучилася зі своїм нелюбимим чоловіком і пішла на поводу почуттів, за дуже милим і приємним юнаком. Він сам теж закохався в неї, дуже вже його зачепила її краса. Тоді обидва вирішили не поспішати, ні на що не претендували, просто час проводили гарне та відмінні стосунки вибудовували. Вона заміж не прагнула. Він теж одружуватися доки не хотів. А дітей точно заводити не поспішали. Трималися за ручки та дружно насолоджувалися платонічними стосунками. Все це тривало три місяці.

Але ось і їхній рай у курені потривожила мама хлопця, яка приїхала з гучними заявами. Тоді молодик почав плести красуні цієї, що виїхати повинен. Їде до Канади і назавжди, та й силоміць його вирішили одружити з Олею, сусідкою його, яка розлучилася з чоловіком, і вагітна одна залишилася. А він, як шляхетний чоловік, вирішив дівчину не кидати в такій біді і прийняти її з дитиною, як рідних. Тоді красуня наша ще не знала, які мужики худоби і, як майстерно вміють обманювати. Вона його щиро кохала, а він тут такий концерт влаштував. Вони тоді ще були на другому курсі інституту. Після літніх канікул, коли вони випадково натрапили один на одного, дівчина зрозуміла, що все це була брехня і нікуди він не їхав і ніякої Олі не було.

Серце її розтрощило, і вона впала в глибоку депресію, практично не їла і з дому не виходила, так протягом трьох місяців. Після закінчення вона зрозуміла, що так продовжуватися не може і розкрила крила і влетіла в яскраве життя. Вступила на шикарну роботу, там познайомилася з майбутнім чоловіком, і у них народилися чудові діти. Через роки вона випадково зіткнулася з її першим коханням. Виглядав він жахливо і став ніким, а вона була у свої тридцять просто карколомна.