Жінка уси новила дитину, а за кілька років – ще одну. З’ясувалося, що це – рідні брат та сестра

Мешканка Колорадо насилу оговталася від розлучення. Кеті постійно прагнула зайняти свій час, щоб позбавитися сумних думок. Вона почала відвідувати церкву. Незабаром її зацікавив притулок для покинутих дітей. Турбота про нещасних малюків дозволила жінці по-іншому поглянути на багато речей. Вона зрозуміла, що потребує цих дітей не менше, ніж вони. Незабаром вона зайнялася усиновленням хлопчика, якого покинула мати-наркоманка віком 4 дні. На щастя, згубна пристрасть матері не позначилася на здоров’ї дитини.

Соціальні служби марно намагалися розшукати родичів хлопця. Здавалося, їх просто немає. У Кеті виникла перевага. Коли процедуру усиновлення було завершено, щаслива Кеті забрала сина в будинок. Пройшов рік. Кеті так само допомагала осиротілим діткам. Якось її увагу привернула дівчинка, кинута матір’ю у пологовому будинку. Жінка помітила, що прізвище на бирці таке саме, як і було у її сина.

Кеті стала негайно з’ясовувати долю малечі і вже незабаром обзавелася дочкою. Але жінка розуміла, що діти захочуть дізнатися щось про свою біологічну матір. Вона знайшла жінку, яка кинула своїх дітей заради чергової порції. Та навіть не захотіла нічого чути. Доля, народжених нею дітей, її не цікавила. Кеті з жахом помітила, що жінка вагітна. Тепер вона стежить за долею жінки, щоб забрати і цього малюка, якщо мати відмовиться від немовляти. Соціальні служби штату переконалися, що прийомна мати успішно справляється зі своїми обов’язками.

Вона любить своїх дітей та піклується про них. Малята відповідають тим самим. Найімовірніше, найближчим часом сім’я Кеті поповниться ще одним членом. Так, особисті переживання жінки про зруйноване сімейне життя обернулися новим щастям для неї та двох дітей. А чи можна назвати той факт, що брат і сестра опинилися в тому самому притулку, щасливою обставиною, вирішувати тільки вам. Але ми впевнені, що діткам пощастило зі справжньою матір’ю.