Одного разу мій брат прийняв на нашу думку досить див не рішення одружитися на дівчині з села. Але це був тільки початок

Звичайно, ми були в шоці. На короткий час я навіть зраділа, що наш гуляка вибрав собі не гламурне кісо, а людину простіше. Так сталося, що за півроку до одруження, брат почав шукати на роботі справедливості і залишився зовсім без роботи. Орендувати апартаменти він тут же перестав і переїхав назад до мене в батьківську нерухомість. І тут почалися нестримні веселощі! Поки я пропадала на роботі, в нашій квартирі організовувалися тусовки. Пожиралась вся їжа, бар був розорений, сигари і сигарили викурено, в горщик з фікусом сходили в туалет … Пам’ятаю, приїжджаю я з відрядження, заходжу додому, а на дивані спить мужик, років 45. — Це хто такий? … — Тссс! — загрожує мені пальцем брат — розбудиш! — А що так жахливо смердить? Він ходив в туалет під себе? — До тебе не смерділо, чи знаєш! На цей раз в фікус, в мій улюблений фікус Бенджаміна, чийсь щедрий попец нагріб добрив. Взагалі, я людина спокійна, але тут у будь-якого нерви здадуть. Мужика розбудили і вигнали, хто це був досі залишається загадкою. Братик після скандалу на кшталт став поводитися тихіше. А я через місяць я поїхала в тривале відрядження в Заполяр’я. І тут я повертаюся додому, думаю будинок, милий будинок, зараз ляжу в ванну … Намагаюся відкрити двері і розумію, що замкнено зсередини. Дзвоню. — Хто там? — запитує жіночий голос. — Це господиня квартири, відкривай двері швидко! — Яка ще господиня?

Ми тут живемо, ну ка пішла звідси геть! Дзвоню брату, чую якийсь мекання, в результаті двері відкриваються. Заходжу і бачу заспаний мамзель в маминому халаті і моїх капцях. — А ви хто така? — запитує мамзель. — Я це вона! — показую пальцем на свій портрет, що висів у залі. — Вона ж померла! — робить телиця великі очі. — Ну ж бо, давай, одягайся і забирайся: Нема в мене настрою. Брат притягував всяких різних шалав, але таку нахабну і тупу я бачила вперше. — Я нікуди не піду! Я тут живу! І поки не прийде Сашенька, я нікуди не піду! І тут я розумію, що в квартирі реально живе стороння людина. Деякі керамічні кішки, кілька мереживних серветок, бабскі журнали … Дзвоню Сашкові, благає не лаятися, вже їде і все пояснить. В ході подальших пояснень, я дізналася, що це його нова телиця з села, її звуть Христина, начебто була мила, і щоб розвести її на більш серйозний формат відносин довелося скласти історію, що я померла, що брат в печалі і, що це його квартира. А вранці вона напнула мамин халат, сказала, що цієї барлозі потрібна жіноча рука, що вона зробить з Саші людину, коротше провалити відмовляється і живе у нас вже 10 днів. І що спочатку Саші все це не подобалося, а тепер він навіть звик до котлеток і пирогів. — Це ж наша спільна квартира! Ну і що, якщо я буду жити з Христиною! Моє право! — Хм, так напевно ти маєш рацію! Але є одне але … ти не працюєш і живеш за мій рахунок! -Ти мій брат, але чому я повинна містити її?

— Я шукаю роботу, ось на співбесіду ходив! — Я не проти ваших зустрічей, якого біса вона тут живе? — У неї важка ситуація в житті! Мені треба було подумати над цим. Дійсно, квартира батьків це спільне майно, навіть не дивлячись на те, що оформлена вона була на мене. Я все одно не могла виставити Сашку. І тому вирішила, що поживемо побачимо. Пізніше я себе проклинала за цю безхребетність, треба було викликати ментів і виставити її відразу ж. Є приказка: » простота гірша за крадіжку «, і вона добре характеризує Христину. Розмір ноги, на жаль, у нас виявився однаковий, відповідно Христина намагалася носити мою взуття, нібито, у неї в родині це норм. Довелося затягнути все взуття до себе, і врізати замок на двері. Далі я помітила, що пропала частина одягу. Виявляється Христина віддала її в село сестрі, тому що думала, що я померла, а своє тіло заштовхати в мій 40-му розмір вона ніяк не змогла. Благо забрала тільки яскраве, а нормальний одяг не чіпала. Намагалася носити речі матері, але мама залишила тільки на викид, і мені було не шкода. Мій фікус вона затягла до брата в спальню, і його довелося відвойовувати силою. У ванній були натягнуті білизняні мотузки, на яких теліпалося її білизну. Причому, воно там висіло постійно, чисте надягалось прям звідти, і ніколи не знімалося. Все було засрано її плетеними серветками. У квартирі почали з’являтися нові предмети побуту. Зістрижені нігті могли валятися на кухні.

Туалетний папір і пральні порошки складались для відправки в село. Я можу ще тиждень це перераховувати. Братик роботу так і не знайшов. А його грошові запаси стали виснажуватися. Фінансувати молоду сім’ю не було ніякого бажання, тому снідала, обідала і вечеряла я на роботі. А додому вирішила не приносити ні грама продуктів. Незабаром вдома стало нічого жерти, і Христина вирішила скласти зі мною розмову: — Ти чому не приносиш продукти? — запитала мене якось Христина. — Не бачу сенсу їх приносити, мене ж вдома немає! — Хочеш сказати, що ти не їси? — Їм, але не вдома. Ну, а ти чому не приносиш продукти? — Саша за це відповідає! — Тоді питання вичерпано. З нього і попит. — Ти живеш за наш рахунок! — випалила Христина. — У чому ж це виражається? Рахунки за комуналку я оплачую, харчуюся окремо. — Я мию посуд і прибираю! Я тобі не служниця! — А я тобі не спонсор! Ви їсте з цього посуду, і миєте її в моїй посудомойке моїми таблетками, так що не потрібно тут ля-ля! А забратися звідси тобі давно пора! Я зрозуміла, що де-факто живу в комуналці. Суму додав братик, який повідомив мені ввечері, що Крістіна вагітна, і він змушений одружитися. Роботу він так і не знайшов, тому в якості альтернативного варіанту для себе вибрав алкоголізм.

Що ж .. це теж варіант! Вранці Христина знову мене порадувала: — Я тепер вагітна! Ми хочемо жити окремо! — Вам допомогти речі зібрати? — Тобі доведеться знайти інше житло! — Крістін, я єдиний власник цього житла, тобі показати документи? Я можу викликати ментів і вони тебе вагітну прям зараз відвезуть. Мені зробити це? — Я не буду з тобою більше говорити, нехай Саша вирішує! Саша з промитим мозком почав закипати і нести нісенітницю про цінності сім’ї і моїй совісті. Я порадилася з батьками і вирішила продати квартиру, і розділити гроші на чотирьох. Все по чесному. Ех, як шкода було нашу квартирку! Ми з фікусом переїхали в нову квартиру. А Сашка зі своєю часткою і новою дружиною вирушив в маленьке шахтарське містечко на батьківщину Христини. Там Сані швидко знайшли роботу в шахті. Частина грошей пішла родичам Христини на погашення безлічі кредитів, залишок суми — на перший внесок іпотеки молодій сім’ї. Нас з батьками на весілля не запросили. Так у Сашка почалося доросле сімейне життя.