Вона приходила на nлач, заkолисувала мою дочку і зникала. Я так і досі не знаю, хто вона така

Якийсь час я жила в селі. Чоловіка від мене заб рала жах лива хво роба, коли я була на 8 місяці ваrітності, тому я зі своєю 4-місячною донькою жила з мамою, сестрою та її дітьми. Моя Вірочка не була спокійною дитиною. Я спала тільки вранці кілька годин, поки вона теж спала, а ночі я проводила стоячи. Тієї ж ночі я почула nлач Віри. Встала, пішла до її ліжка і бачу — якась дівчина співає їй колискову і хитає ліжечко. Віра на той момент перестала nлакати.

Я стояла і думала, що за гості у нас такі посеред ночі, а дівчина подивилася на мене, посміхнулася, зробила жест, мовляв, тихіше, дитина спить і зникла. Я, звичайно, подумала, що через мої недо сипи мені все це здалося, бо за два дні я спала лише 6 годин сумарно. Через кілька днів мене відвідала однокласниця. Ми поїли пирога, побалакали, і ось, вона збиралася піти. Я попросила сестру доглянути Віру і вийшла з подругою з дому. Щойно я вийшла, Віра заnлакала.

Сестра тоді прасувала одяг. Почувши nлач, вона пішла до люльки і побачила там жінку з довгою косою, що гойдає на руках Вірочку. Вона нічого дивного не помітила і пішла далі прасувати одяг, подумавши, що це моя подруга. Тут я повернулася і ненароком запитала, чи не прокидалася Віра, а сестра зупинилася і з жа хом подивилася на мене: — А… твоя подруга її заkолисує. — Соня, моя подруга вже у себе вдома, напевно, ти при своєму розумі? Ми бігцем рв онули до Віри.

А жінки цієї вже не було, а донька солодко спала у своєму ліжечку. Ми обидві після цього часто бачили цю жінку вдома. Як би дивно це не звучало, вона з’являлася, коли Віра nлакала, заkолисувала мою дочку і розчинялася у повітрі. Коли Вірі не було 2, ми переїхали до іншого міста. Тут ми нічого дивного вже не помічали, але для мене досі залишається загадкою, ким вона була і чому вона приходила тільки до моєї Віри, адже тоді з нами жили 2 мої племінники…