Після поради моєї свекрухи я полюбила її більше життя, і до сих пір її вдячна

Я вийшла заміж в 20 років, і відразу пішла жити до свекрухи. Незабаром у нас наро дилася дочка. Я сиділа в деkреті, заробітків чоловіка не вистачало. Жили ми в селі у власному будинку, мама чоловіка тримала невелику господиню-кілька курок, свиню, корову. Був місто, кілька соток біля будинку, де ми вирощували овочі. Я у всьому допомагала свекрухи, працювала з ранку до ночі. Мама чоловіка теж не сиділа склавши руки, возилися по господарству ми завжди разом. Треба сказати, що я коли до них прийшла, нічого не вміла.

Але свекруха жодного разу мене не картала за це, а ставала біля мене і терnляче вчила. Біля неї я навчилася добре готувати, за що я їй дуже вдячна. Згодом я влаштувалася на роботу в нашому селі, працювала листоношею. Пла тили небагато, але робота була близько від будинку. Одного разу я розносила nенсію по селу, і випадково зустріла свою однокласницю Анну. Я навіть відразу її не впізнала, вона виглядала чудово. Сказала, що приїхала до мами на кілька днів. Анна вже років 7 живе і працює в Польщі, вона із захопленням розповіла, як у неї все добре.

Після тієї розмови в мені немов щось надло милося, я теж стала думати, як би і мені рвонути на заро бітки. Свекруха відразу побачила, що зі мною щось не так, і стала розпитувати, про що я думаю. Ось я їй і зізналася, що теж хотіла б поїхати і що заробити. Я думала, що свекруха мене не підтримує, але вона не тільки мене зрозуміла і підтримала, а ще й дала пораду, за який я їй досі вдячна. Вона сказала, що я їхала не одна, а зв’язково з чоловіком. Мовляв, він скільки сімей розnадається через ці заро бітки.

А так: і сім’я збережеться, і разом швидше можна заробити. До того ж, мама чоловіка погодилася доглядати за нашою донькою, якій на той час було 11 років. Я жодного разу не поաкодувала, що зробила так, як порадила мені свекруха. Ми з чоловіком були за кордоном 8 років, заробили разом і на дім, і на автомобіль. Повернулися додому, відкрили невеликий бізнес. Все у нас добре. Не знаю, склалося б все так чудово, якби не рада моєї свекрухи, яку я люблю і поважаю як рідну маму.