Брат нахабніє і вимагає від сестри аліменти – маніпулює своєю інвалідністю. Дівчина звернулася до юристів.

Звичайно при розлученні батько зобов’язаний платити аліменти дитині. Але щоб брат вимагав аліменти від сестри — це щось новеньке. 28-річна Марія зовсім недавно втратила батьків з усієї рідні у неї залишився лише брат 40-річний п’яниця. Він був інвалідом і свою інвалідність теж заробив на п’яну голову, втратив ноги, тобто інвалід першої групи. Тому братик ніде не працював і насолоджується життям. Хоча міг би брати замовлення додому, бо за освітою технар. Він усе життя був таким недолугим, бо батьки здували порошинки з бідного синочка, якому по життю не щастить. Постійно батьки фінансово його підтримували, донедавна брат звичайно сумував,

але більше через те, що втратив можливість отримувати матеріальну підтримку від них. Незважаючи на те, що брат був інвалідом і максимально несоціальною людиною, брат мав дві квартири: однокімнатну, яку здавав наймом, залишилася йому у спадок від бабусі, і двокімнатна квартира, яку йому купили батьки. Батьківську трикімнатну квартиру продали, коли вони хворіли, але ці гроші не допомогли і останні дні свого життя вони провели в однокімнатній квартирі сина. Звичайно ж, Марія допомагала братові, то їжею, то підкидала гроші, платила комунальні послуги. Але коли почалася пандемія у дівчини самої почалися збитки, вона жила на останні гроші і благо одна, у неї не було ні чоловіка, ні дітей.

Брат звичайно відразу ж обурився, коли зрозумів, що сестра йому більше не даватиме грошей і почав вимагати аліментів, підживлюючи свою вимогу законами РФ. А просив він не маленьку суму, 15 000 на місяць. Марія дуже панікувала на цю тему, могла від сили платити 5-6.000, але не більше. Вона мала борги, кредити, які вона намагалася погасити, а суми на аліменти вже точно не вистачило б. Але братові все одно він продовжував вимагати. Тоді Марія звернулася до юриста, який зміг її заспокоїти, хоч і вимагає аліменти за законами, але такої величезної суми він вимагати права не має. Тому Марія платила братові суто символічно 2-3000. Питання було вирішено.