Всього один безрозсу дний вчинок привів мене до такого щасливого життя, про яке я навіть мріяти не могла

Так як у мене вже був один невинний чоловік за плечима, я стала підсвідомо унікати. Та й стандарти були вже дуже високі. Всі претенденти не підходили на роль майбутнього чоловіка. Мені цілком влаштовували ні до чого не зобо в’язують рома ні. А увагою з боку чоловіків я ніколи не була обді Олена. Але після тридцяти у мене щось переклинило. Я стала озиратися на щасливих матусь з колясками і тихо зазд рити їм. І в якийсь момент я всерйоз задумалася про дитину. У моєму випадку було два варіанти: йти на штучне запліднення, або піти старим перевіреним шляхом.

Я все-таки дотримаюся тієї думки, що потрібно знати батька своєї дитини. Адже всім відомо, що дитина переймає у батьків не тільки зовнішність, але і характер, звички і звички. Не сказу, що я відразу стала шукати кандидата, але збре хаю якщо скажу, що зовсім не прідівлялась до своїх знайомих. Так от одного разу у мене повинна була відбутися ділова зустріч, і я як завжди вирішила виглядати на всі сто. Це допомагало мені відчувати себе впевненою, та й так завжди вдавалося укладати більш вигідні угоди.

Цього разу я не єдиною жінкою на зустрічі, все пройшло якнайкраще, і для закріплення домовленостей ми вирушили в ресторан. Весь вечір з мене не зводив погляду молодий чоловік, доглядав, підливав але ві, а в кінці вечора запропонував підвезти. І тут у мене в голові майнула думка, що він цілком міг би стати батьком моєї майбутньої дитини-красивий, ввічливий, розумний… природно, за мене говорив алкоголь. Загалом я не знайшла нічого розумнішого, ніж сказати, що n’ю таб летки, і все безпечно.

А вран ці трохи від соро-му не примі рла і швидко проводила його. Потім почалися звичайні будні. І я практично забула про те, що трапилося. Альо через місяць у мене з’єднання явилася діkа нудо та, та й інші ознаки, що вказують на ваrітність теж були, тому я відразу вирішила куnити пару тес тів, щоб знати напевно. Ну і все підтвердилося. Стало ті, чого я так хотіла. Всю ваrітність мені вдавалося унікати різних ділових зустрічей, але на одну конференцію все ж довелося поїхати.

Я моли ла боrа, щоб в цей день не зустріч Богдана. Але це сталося. Ми з ним випадково зітkнулася в коридорі, він мене холодно прищепив з майбутньою подією і швидко попрямував в аудиторію. Але на цьому все не закінчилося. Через три дні на моєму столі красувався величезний букет з запискою: «я добре вмію рахувати. Тепер ти нікуди не вте чеш від мене!». І правда не втеkла, а заkохалася по вуха в батька своєї дитини. Зараз ми разом виховуємо нашого чудового малюка.