Чоловік домовився з мамою, що вона тепер житиме з нами, але не проінформував мене

Я вже тричі була одружена. І хочу, щоб цього разу був останнім. Мені хочеться мирно вирішити це питання. Цього разу я хочу прожити зі своїм чоловіком до kінця жит тя, бо вперше так сильно люблю когось і дуже дорожу їм. Раніше мені вдавалося знаходити спільну мову зі своїми свекрухами. Вони завжди ставилися до мене як до рідних. І тому таке ставлення до мене в новинку. Мій перший чоловік був дуже безві льною людиною. Я цього не помічала, доки не вийшла за нього заміж. Ця риса його характеру перекривала всі плюси, які тільки в нього були.

Даре мно ми так поспішно розписалися. Другий чоловік був навпроти воль ової і впевнений у собі. Але його цікавив лише власний біз нес, він увесь свій час присвячував тільки цьому. Я його практично не бачила, а він нічого міняти не хотів, тому в якийсь момент це мені набри дло, і я пішла від нього. А Сергій з’явився у моєму житті, коли мені було вже тридцять років.

Я тоді вже ні на що не сподівалася і поставила хре ст свого особистого життя. Але життя дивовижна штука — мені здається я знайшла свій ідеал. Мені пощастило зустріти чоловіка моєї мрії, він не схожий ні на кого з тих, кого я коли-небудь знала. Мені справді хочеться зустріти з ним ста рість. Однак, є одне велике АЛЕ, моя свекруха. Вона любить, щоб усе було тільки так, як того хоче вона, і останнє слово завжди має бути за нею.

Раніше ми з нею нечасто бачилися, тому мені вдавалося тримати дистанцію і багато ков тати, але зараз це стало немо жливим. Місяць тому вона приїхала до нас у гості, а потім вирішила залишитись у нас на пару днів. Ішов тиждень, два, але він і не збирався йти. І тоді я стала дуже акуратно натякати їй, що у нас квартирка маленька…

Вона спочатку вдавала, що не розуміє, про що я, а потім здивовано запитала: Ти мене що проrаняєш? Ми ж ніби з твоїм чоловіком домовилися, що тепер усе житимемо разом. Він що тобі не сказав? Я просто зав мерла від жа ху та здиву вання. А коли чоловік повернувся з роботи, він сказав, що це правда, і він просто не знав, як мені про це повідомити. Це була наша перша велика сварkа. Зараз я не знаю, як мені бути: дружина дуже люблю, але жити з його мамою вище за мої сили.