Відносини в сім’ї почали псуватися — чоловік записав квартиру на ім’я матері.

Ми одружені 4,5 роки, ми маємо прекрасний син, йому 4 роки. Все у нас було добре у шлюбі до того моменту, як чоловік купив квартиру. Він зробив те, чого я найбільше не очікувала – записав квартиру на свою матір. Я, звичайно, почала розбиратися, на що мені свекруха сказала, що це нормально нині всі розлучаються — страховка. Тоді я злякалася і зрозуміла, що свекруха щось намагається намудрити. Якщо вже так все пішло, я вирішила вчинити тим же чином з машиною, купити і записати на свого батька. Чоловік одразу впав у стан шоку, коли я про це сказала.

«Навіщо ти так робиш?», ці слова спровокували мене, я не хотіла спочатку говорити йому, що все це через його вчинок, але не втрималася. Він одразу почав пояснювати, що це інше. Я як людина неконфліктна, тему не продовжила і мовчки кивала на кожне його слово. Коли я була в декреті все було нормально, чоловік ніби був тільки радий, що я витрачаю його гроші. Але коли я вийшла з декрету, почалися всі ці проблеми. Він вважає кожну витрачену копійку, ставитись із повною недовірою. Якось отримавши премію, я вирішила купити собі дорогі прикраси, і звичайно відразу ж посипалися питання в чому річ, і хто подарував мені ці прикраси. На перший погляд, мені навіть здалося, що він мені не повірив, що я купила їх сама.

Потім усе звелося до того, що я маю думати більше про загальний бюджет, ніж купувати собі дорогі прикраси. Свекруха постійно чіпляється до наших фінансів, добре знає, що мій батько працював у ФСБ, а пенсії у них великі, та й у батька чимало заощаджень. Я не розумію тепер нічого. Як сильно змінилися наші стосунки у ній. І чи йдеться все це до розлучення? Але ніби він любить мене та дітей, дивлячись на його ставлення я не думаю, що щось не так. Хоча роль свекрухи у всій цій історії насторожує. Що відбувається? І як вчинить мій чоловік, я не знаю, але машину точно запишу на батька.