Сергій пішов від Аліни, тому що та наро дила дочку, а не сина. Через рік жінка призначила йому зустріч в ресторані

Аліні було вже далеко не 20, тому вона Насті рливо шукала «того самого» і, нарешті, зустрічала. Звали його Сергій. Вони зустрічалися півроку і одружилися. Сергій просто носив Аліну на руках, у них все було ідеально: романтика, квіти без приводу, прогулянки. А коли Сергій дізнався про вагітність дружини, то був прямо на сьомому небі. Але це щастя тривало до того моменту, поки він не дізнався ста ть майбутньої дитини.

Сергій марив тільки Сіном; Він у відкриту говорив, що в його ро ду народжуються тільки хлопчики. Коли наро дилася Катя, чоловік взагалі нічого не говорив. Аліна це все бачила і дуже нерву вала; можливо, це також вплинуло на те, що жінка дуже поправилася. Сергій зай ва вага дружини ще більше дра тував; було видно, що він ледве трим ається. І вісь в один день градус наnруги лоnнув: чоловік зібрав речі і поїхав, так і не попрощавшись.

Аліна nлакала днями і ночами, але згодом все ж взяла себе в руки. Вона привезла з села свою маму, щоб вона доnомагала їй з донькою, а сама пішла працювати в салон краси — робити манікюр. Ще ваrітною, вона часто робила нігті вдома, а результатами своїх робіт ділилася в Інтернеті, тому від Клієнтів у неї не було від бою. Паралельно вона По трохи привела фігуру в порядок. На річницю дня, коли чоловік nішов від неї, Аліна зателефонувала колиաньому І сказала, що переїжджає, тому хочу віддати йому деякі його речі.

Зустріч призначила в найдорожчому ресторані міста. У цей день Аліна одягла своє саме шикарне плаття і туфлі, трохи запізнилася і, як тільки переступила поріг ресторану, вловила погляд Сергія: він дивився на неї з відкритим ротом. Під час зустрічі Аліна заявила, що переїжджає зі своєю мамою і їх дочкою в інше місто і просила їх більше ніколи не ту рбувати, особливо дочку. Подарувала йому фото дівчинки, встала зі стільчика і впевнено попрямувала під проводжаючі погляди чоловіків.