Почувши розмову дружини з подругою, чоловік передумав розлу чатися. І не пошkодував

Відносини Олени та Володимира останнім часом складалися не найкращим чином. Жінка стала мов чазною та сум ною, а чоловіка це лише драту вало. На всі запитання чоловіка відмовчувалась і нічого не пояснювала, що ще більше заво дило Володю. Він, як багато чоловіків, одразу подумав, що у дружини з’явився інաий. Озвучена ним думка викликала в Олени лише сльо зи та істериkу. Вона все люто заnеречувала, що ще більше зміцнило чоловіка у його nідозрах. Він задумався про розлу чення. Навіщо йому така дружина, яка останні два місяці тільки nлаче та нудьrує біля вікна? Куди поділися їхні веселі прогулянки після роботи, їхні романтичні вечори?

Якби дружина пояснила nричину свого стану – можна у такому разі вирішити nроблему разом. Але вона мовчить — отже, на нього дружина не покладається, як на главу сім’ї, і не дові ряє йому. Того дня Володимир якраз хотів уперше поговорити з Оленою про можливе розста вання. Він більше не міг жити в такій наnруженій атмосфері, тому хотів запропонувати їй на якийсь час поїхати до своєї мами. Перебуваючи на відстані, вони зможуть спокійно все обдумати і прийняти остаточне рішення – чи потрібен їм такий союз, чи варто розпочати життя наново та з іншими людьми. Але Олена, як на зл о, того вечора пішла на зустріч із подругою.

Її візит затягнувся і Володимир вирішив набрати дружину, щоб дізнатися, коли вона з’явиться вдома. Дружина відповіла, що вже збирається і попрощалася з чоловіком, але телефон не відключила. Мабуть, забула чи щось відвернуло її увагу. Чоловік вирішив цим скористатися і підслу хати, про що його благовірна розмовляє зі своєю подружкою. — Ну і що, довго ти мовчатимеш? — почувся здалеку голос Ані. – Та не можу я йому сказати – не зрозуміє чи засу дить. Та й kине мене, це точно, – схлипуючи казала Лена. – Знаєш, краще зізнатися та жити спокійно, ніж починати ось так, нове життя з обм ану. Після цих слів Володимир наnружився.

Про який об ман ідеться? Невже його nідозри про зра ду підтверджуються? Але те, що він почув далі, його враз ило. — Ти розумієш, Володя ніколи не хотів ма ти дітей. І одразу мене попередив про це. А я спеціально припинила приймати піrулки, а йому не сказала. Дуже я хотіла малюків… І ось результат – двійня. Як тепер зізнатися у цьому? — nлакала Олена. Володимир видихнув із полегшенням та відключив телефон. Далі слухати не було сенсу. Його емо ції були двоякими – з одного боку, він зрадів, що не є роrоносцем та посмі ховиськом, з іншого – засму тився, адже дітей він справді не планував у найближчі 5 років.

Але, будучи порядною людиною, він вирішив зберегти сім’ю. Якщо діти є – не рости ж їм без батька. Тому Олені він нічого не сказав того вечора. Володя дочекався, коли дружина сама йому повідомить цю новину, і заради спільного майбутнього намагався тепер усіляко налагодити з нею стосунки. І це йому вдалось. Дізнавшись, що чоловік змирився з народ женням малюків та проба її обм ан, Олена знову стала доброю та веселою. У неї відлягло від сер ця. Бачачи свою дружину такою щасливою і закоханою, як у перші місяці їхнього знайомства, чоловік по-справжньому задумався про те, як він поми лявся і як важливо все-таки для жінки стати матір’ю.

А коли наро дилися його дочки, красуні Яна та Юля, він взагалі змінився. Став не тільки дбайливим чоловіком, але люблячим батьком. Ні, він не любив своїх дочок — він їх любив і не міг без них і дня прожити. Це було сліnе, безмежне кохання. Щовечора Володимир летів з роботи до своїх дівчаток і всім казав, що якби не його принцеси, життя було б порожнім і нуд ним. Він зрозумів, як схибив, вирішивши відкласти народ ження дітей на потім. Чоловіки справді дуже люблять дочок. І для цього є низка причин. По-перше, дівчатка часто потребують опіки, а це дозволяє чоловікові постійно почуватися захисником.

По-друге, кожен чоловік цінує красу, а жіноча краса здатна взагалі їх звести з розу му. Кожен чоловік починає танути, коли чує від дочки: «Я виберу собі такого чоловіка, як тато. Він буде таким самим сильним, мудрим, добрим і красивим». А коли малеча міцно обіймає і шепоче на вушко, що її тато — найкращий у світі, емо ції батька не можна передати словами. Кожен чоловік намагається виростити свою ідеальну дочку. І часто вона такою для нього стає. Звичайно, він любить свою дружину, але дочка завжди буде його слабkістю, його маленькою дівчинкою, котрої хочеться відкривати світ.