Hевістці слід вставати раніше і лягати пізніше свекрухи мінімум на дві години

Цього року мій чоловік запропонував провести літо на селі у його батьків. У нас чоловіком двоє дітей: дев’ятирічний школяр і восьмимісячне маля і я подумала, що це буде ідеальним відпочинком для них. У селі багато місця, де можна попустувати і пограти і свіже повітря, якого так не вистачає в місті. Також чоловік говорив, що мені буде набагато легше, тому що там його мати зможе допомагати мені доглядати за дітьми. Мені самій здалося, що це чудова ідея і варто обов’язково поїхати. Але, на жа ль, я дуже помиля лася.

Почнемо з того, що чоловік і свекор майже відразу повернулися додому працювати і приїжджали до села лише у вихідні. А всі будні на дачі залишалася я з дітьми та свекруха. Мій синок відривався в селі на повну. У будинку він наводив такий без лад, що мені доводилося вічно за ним прибирати. А за малюком моєю потрібен був постійний догляд. До того ж мені потрібно було добре харчуватися і спати, щоб молоко не пропало. Щиро кажучи, ця поїздка виявилася для мене суцільним стре сом, навіть у місті я такого на собі не відчу вала.

Ми домовилися зі свекрухою, що поділимо всю роботу порівну. Було вирішено, що вона займатиметься теплицями та грядками, а я приготуванням та прибиранням. За дітьми вирішили няньчитися по черзі. Я рано лягала спати, тому що приблизно о дев’ятій годині вечора була вже абсолютно висна жена і в мене не залишалося більше сил ні на що. Але через те, що я годувала дитину ночами сильно рано вставати не виходило. А свекруха весь час була на городі: і коли я ввечері йшла спати, і коли я вранці тільки вставала.

Але кожен бо жий день, поклавши дітей спати, я пропонувала їй свою доnомогу, на що вона завжди відмовляла. Я думала, що вона просто входить у моє становище і хоче, щоб я трохи відпочила. І незважаючи на всі тру днощі сільського життя, була рада, що у нас зі свекрухою складалися такі добрі стосунки. Однак це виявилося далеко не так. Я про це дізналася лише тоді, коли мій чоловік вкотре приїхав на вихідні. Він відвів мене вбік і сказав, що його мама страաенно з л а на мене.

Вона посkаржилася синові, що шалено втом люється на городі, а я навіть і не думаю їй допомогти. Звинува чувала мене в тому, що я молода мати двох дітей, але тільки й роблю, що постійно сплю. Сказала, що невістці слід вставати раніше і лягати пізніше свекрухи мінімум на дві години. Не знаю, як вона собі це уявляє, але з моєю крихіткою цього зробити не вийде, та й я не вважаю це правильним, адже ми приїхали до них відпочивати, а не ора ти на городі.