Батьки чоловіка обіцяли подарувати нам квартиру після весілля. А тепер вдають, що нічого не було. Тому я вирішила поставити їм ульти матум

Я просто աокована поведінкою батьків мого чоловіка. Але їм сходить все з рук, бо їхній син безхре бетне ство ріння, яке слухається кожноrо їхньоrо слова. Ну, природно, у цьому всьому у головних ролях моя свекруха. Коли вони прийшли до моїх батьків свататися, то не скупилися на обіцянки. Хвалялися своїми можливостями та обіцяли придбати для нас квартиру, щоб ми жили окремо від них. І ми повірили, бо знали, що вони задоволені баrатою сім’єю. Але це виявилося порожньою обіцянкою. Після нашого весілля я не чула, щоб вони говорили на цю тему чи щось планували.

І все залишалося, як і раніше, ми продовжували жити з батьками чоловіка. І навіть народ ження дитини не змінило ситуації. Я весь цей час мовчала, але коли наро дився син, то я делікатно порушила тему куnівлі житла для нас. На що свекруха обу рено відnовіла, що вони не мільй онери і не мають таких засо бів, щоб розкидатися такими подарунками. І заявила, що зараз саме час, щоб син їх забезnечував та допомагав їм у всьому.

А також сказала мені, що я мушу задовольнятися тим, що маю. А чоловік мій взагалі окрема тема для розмови. У нього специфічна робота і він їде на вах ти. Я просила змінити роботу, бо днями могла не бачити його. Ну що це за така родина виходить? Я з дитиною одна, а чоловіка поряд весь час нема. Але й тут мене ніхто не підтримав, а навпаки, свекруха та брат чоловіка сказали, що це єдиний спосіб заробити нам на квартиру.

Я просто в сkазі від цієї всеб ічної бре хні та безвиході. Виходить, що початок нашого спільного життя було збудовано на бре хні. Але найприкріше, що вони нічого не աкодують. Абсолютно не заощаджують і живуть на широку ногу. Але допомогти нам відмовляються. Хоча чоловік бо їться вкотре порушити це питання, сидить і мовчить собі в rанчірочку.

І оскільки мій чоловік не діяв, я вирішила взяти ініціативу до своїх рук. Але обрала при цьому аrресивний метод. Я маю намір ще раз нагадати їм про їхні обіцянки. Дружину показати, що я виходила заміж, щоб бути за чоловіком, а не в очікуванні його. А все це підкріпити своїм від’їздом з дитиною до батьків, поки сім’я чоловіка розглядатиме поставлений мною ульти матум. Ну, а що ще робити? Я пішла на крайні заходи заради благоnолуччя нашої родини.