З 2005 року чоловік не виходив на зв’язок, соромлячись розповісти своїй сім’ї про те, що сталося.

Нещодавно відбулося довгоочікуване возз’єднання сім’ї із міста Сіань. Батьки не бачили свого сина цілих шістнадцять років. Коли чоловік нарешті наважився зустрітися зі своїми рідними, йому на той момент було тридцять дев’ять років. Під час зустрічі він не зумів стримати сліз, потім став навколішки перед своєю матір’ю і просив у неї вибачення за свій вчинок. За повідомленням митного управління Сіаня, в 2001 Ванг вважався найкращим студентом на своєму курсі в університеті, але через три роки раптом перервав всі контакти з сім’єю і зник.

І протягом усіх цих років від нього не було жодних звісток. Протягом шістнадцяти років його батько не впадав у відчай і намагався знайти свого сина. Кілька разів на рік він приїздив до Сіану і знову брався за пошуки свого сина. Він міг дозволити собі приблизно тиждень або щонайбільше два залишатися в місті і витрачати цей час на те, щоб обійти всі вулиці і спробувати знайти хоча б одну зачіпку. А мати Ванга вже майже втратила надію, що її син колись знайдеться і готувалася до гіршого. І

після того, як він з’явився мати прокоментувала те, що відбувається таким чином: – Ми так довго нічого не чули про нього. Я щодня мучилася від думки, що з ним трапилося щось погане. Однак я анітрохи не звинувачую його. Я просто щаслива його бачити його і мені більше нічого не треба! У результаті виявилося, що чоловікові було соромно зізнатися членам своєї сім’ї в тому, що він настільки пристрастився до відеоігор, що завалив навчання і був виключений за неуспішність і численні пропуски занять.

Тому він шістнадцять років прожив далеко від дому. Він вважав за краще просто не з’являтися у них на очах і вести самітний спосіб життя. За цей час він встиг попрацювати в багатьох місцях, де не потрібно офіційне оформлення. В основному, виконуючи брудну роботу іноді просто за їжу та дах над головою. А з’явився Ванг не за власним бажанням. Про те, що чоловік живий і здоровий, стало відомо, коли він прийшов переоформлювати свій паспорт. Під час перевірки документів співробітники держустанови з’ясували, що це той самий Ванг, якого багато років шукає сім’я із провінції Шаньдун.