Те, що сталося на весіллі, стало великою несподіванкою і дуже зворушило всіх гостей.

Ця історія відбулася у Сполучених Штатах Америки. У Келсі була дуже нестандартна ситуація. Вона однаково любила як свого рідного батька, так і вітчима. Один дав їй життя і був поряд у дитинстві, інший – виховував і спрямовував, коли вона стала старшою. Проте було вирішено, що за традицією у день весілля до вівтаря дівчину поведе її рідний батько. Батьки дівчини розлучилися, коли їй було сім років. І мати Келсі через три роки зустріла свого другого чоловіка.

Він виявився не тільки добрим чоловіком, а й прекрасним батьком – прийняв дівчинку як рідну. Захищав і дбав про неї, як справжній люблячий батько. У день весілля рідні та друзі Келсі та її нареченого зібралися на урочисту церемонію одруження. Келсі здалася у проході зі своїм батьком. Але раптом він здивував усіх своїм вчинком. Батько дівчини зупинив церемонію і підійшов до вітчима своєї дочки, щоб запросити його приєднатися та відвести наречену до вівтаря.

Вони з донькою тримали все у найсуворішій таємниці, нікого не посвячували у свої плани. І найцікавіше ця ініціатива була батька дівчини. Він хотів зробити приємне для вітчима своєї дочки, який прийняв її як рідну і так добре ставився до неї. І сюрприз вдався. Він був дуже зворушений і навіть не зміг стримати своїх сліз. Вітчим завжди вважав Келсі своєю дочкою, і йому теж було важливо перебувати поруч із нею у такий відповідальний момент. Чоловіки обнялися і подякували один одному за все.

Потім вітчим підвівся з іншого боку від нареченої і вони разом повели наречену до вівтаря. Чоловіки регулярно зустрічалися на сімейних святах. І навіть іноді грали у гольф разом. Вони обоє брали активну участь у житті дівчинки, ділили з нею всі найважливіші моменти в її житті. Але на весіллі один із них раптом виявився зайвим. Це батькові дівчини здалося дуже несправедливим, і він не міг допустити такого. А сама Келсі прокоментувала це так: «Обидва мої батьки завжди були важливою частиною мого життя. Я щаслива, що вітчим зміг розділити цей момент зі мною та моїм батьком».