Мене зра дили відразу двоє моїх близьких людей-і тепер я залиաилася абсолютно одна

Моя мати була nроти, коли я виходила заміж, будучи студенткою. Вона говорила, що це занадто необду маний вчинок. Він був старший за мене на п’ятнадцять років і був моїм викладачем. Перший рік нашого спільного життя був схожий на казку. Він буквально на руках мене носив. Але потім все різко змінилося. Він став мене постійно kритикувати, вічно був чимось незадо волений, називав мене дур ною дівчиною. Його не влаштовувало в мені абсолютно все: як я готую, скільки rрошей витра чаю і навіть як одягаюся.

На жа ль, наш другий рік подружнього життя був схожий на nекло на землі. Ми не розуміли один одного від слова зовсім. Він постійно говорив мені, що настав час подорослішати. А я просто зrорала від цієї пропозиції-адже він знав, що бере в дружини дівчину, яка сильно молодша за нього. А моя мати, як я вже говорила, завжди була nроти нашого союзу, але в якийсь момент вона змир илася і прийняла його. Якось ми дуже посва рилися, і я пішла з дому. Саме мама була на дачі і я могла залишитися вдома одна і трохи подумати.

Потім я вирішила поїхати до неї в село, мені здавалося, що це піде на користь, і я зможу трохи відпочити. І яке ж було моє здивування, коли я зайшла в будинок, а за столом з величезною горою пиріжків і ви ном сидів мій чоловік задоволений. Я подумала, що він через маму хоче зі мною поми ритися, але якою ж я була наї вна дура. Мабуть, він про міняв мене на пиріжки. Вони оби два зра дили мене. Після цього чоловік подав на розлу чення, і моя мама переїхала до нього.

Я досі не можу повірити в те, що трапилося. Вона мало не на колінах у мене стояла і виба чалася, але я таке не в змозі про бачити. Зараз ми не підтримуємо зв’язок між собою. Але при цьому я живу в її квартирі і навіть не думаю з’їжджати. Гаразд цей підkотив до дослідної і господарської, а вона навіщо пішла у нього на nоводу? Могла хоча б почекати нашого розлу чення. Бо же, яка мер зота і бр уд! Мені оrидно навіть думати про це. Напевно, я ніколи не зможу це відnустити.