Валя була простою перукаркою і коли в сестри трапилося нещастя, вона вирішила її підтримати і забрала її з донькою до себе.

Валя була простою перукаркою і коли в сестри трапилося нещастя, вона вирішила її підтримати і забрала її з донькою до себе. Валя любила дуже сестру і намагалася у всьому підтримувати, але Іра цього разу сама була винна у ситуації, що склалася: дівчина зрадила своєму чоловікові. У сестри батьків не було, а Валя жила в однокімнатній квартирі і, дізнавшись про те, що відбувається і погрози Павла — чоловіка Ірини, що той забере доньку собі, вона відразу ж покликала сестру до себе жити і обіцяла щось придумати. Тоді Валя та Іра вирішили, що Ірка знайде роботу, продасть машину та візьмуть в іпотеку квартиру, а коли Павло платитиме аліменти, на ці гроші вони закриють іпотеку. Але не тут було.

Якось Валя втомлена повернулася додому з роботи, сподіваючись виспатися і раптом їй на зустріч вибігла її плем’яшка. «—Валю!», радісно прокричала мала, «Ти прийшла, а значить пограєш зі мною?!». Валя почала відмовлятися від дитини тому, що була шалено втомлена і запитала, де мама. Аля сказала, що мама спить і тоді Валентина заповнилася почуттям агресії та пішла будити сестру. Валя кричала на Іру, що якого біса вона залишила чотирирічну дитину без нагляду. Іра відразу ж сказала, що випила ліки тому й заснула, але Валю це не цікавило. Сестри посварилися, і плем’янка образилася на тітку, бо та відмовилася з нею грати і демонстративно не погодувала дитину, сподіваючись провчити сестру.

Наступного ранку в будинку оселилася тиша, а Аля всіма способами намагалася насолити тітці: говорила гидоти слідом, розкидалася речами, давала підніжки. Валя просто поїхала на роботу і мало не заплакала прямо там. Розповівши все колегам, одна з них – Наташа, косметолог запропонувала послугу її мами, яка шукала співмешканку, та й ще дитина, її мати була б у захваті, а плата зовсім не велика. Валя одразу засяяла, подивилася на колегу круглими очима і кинулась дзвонити сестрі. Та спочатку не відповідала, а потім зовсім стала недосяжною. Валя відправила їй смс із цією пропозицією і сподівалася, коли повернеться додому вони поговорять. Але коли Валя повернулася додому було тихо, вона натрапила на записку від сестри, в якій говорилося таке: «Ми поїхали, навіть не намагайся з нами зв’язатися, ти обіцяла, що допоможеш, а зрештою зрадила, до якоїсь старої на проживання заслати хотіла .

Знати тебе не бажаю, повертаюся до Паші і сподіваюся ми помиримося, якщо ж ні залишу Алю в нього і сама поїду до бабусі. Але знай немає в тебе більше ні сестри, ні племінниці!». У Валі накотилися сльозу, вона знову спробувала додзвонитися до сестри, але та кинула її до чорного списку. Тоді Валя спробувала дізнатися хоча б новини про сестру і через знайомих спільних їй дійшло, що з Пашею Іра не розлучилася, він її пробачив і все гаразд. Минуло чимало років і Валя з Ірою досі не спілкувалися. У Валі намічалося весілля і вона дуже хотіла запросити сестру, але все ж таки знаходилася в її чорному списку.