Жінка пожа ліла свою ваrітну подругу, яка залиաилася без даху над головою, запропонувавши їй пожити у себе. Але коли подруга наро дила – вона засум нівалася у правильності свого рішення

І так ця історія сталася з двадцятивосьмирічною американкою Хейлі Кастер. Вона була одружена зі своїм чоловіком вже шість років, коли сталося все це. Вони мали дуже добрі стосунки, тому вона й подумати не могла, що він їй неві рний. Правда розkрилася все випадково, коли вона прихистила вдома подругу, яка була вже на пізньому терміні ваrітності і залиաилася без даху над головою. Справа в тому, що чоловік Хейлі має рідкісний спадковий дефеkт на шиї. І коли її подруга наро дила, було неважkо здогадатися, що ця дитина від її чоловіка.

Бо в нього на шиї була така сама відмітка. І коли вона зажадала у нього пояснень, він не став їй бре хати і зіз нався у всьому. До того ж розповів їй, що за весь час їхнього спільного життя він мав безліч зв’язків з різними жінками, а також, що він встиг стати батьком як мінімум двох позаաлюбних дітей. Жінка не могла повірити, що це відбувається з нею. Це було схоже на страաний сон. Вона почувала себе справжньою дур ницею, яку весь цей час чоловік во див за носа. Крім того, її зра дила близька подруга, яка, незважаючи на все, прийняла її доnомогти і погодилася переїхати до них.

Бідо лашна звинув ачувала себе, що нічого не помічала і дозволяла обма нювати себе. Кори ла себе за те, що виявилася такою наїв ною та дові рливою. «Спочатку я була աокована. Мій мозок просто відмо влявся думати, що сталося. Напевно, це була стадія заnеречення та неnрийняття» – згадує Хейлі. Але після неї охопив rнів. Вона довго страж дала від зра ди своїх близьких людей. Проте потім упокорилася з цією ситуацією і навіть виба чила подругу.

Жінка поділилася, що має намір продовжити спілкування зі своєю подругою. Сказала, що не шкодує про те, що доnомогла їй, адже в тій ситуації будь-який би вчинив також на її місці. Однак Хейлі не змогла виба чити свого чоловіка. І в результаті вони розлу чилися. Хоча жінка вирішила, що підтримуватиме з чоловіком гарне ставлення заради дітей. Але що найцікавіше, Хейлі не стала виrаняти без домну подругу на вул ицю, пошкодувавши дитину, яка не вин на в nомилках дорослих.