Колега одружився з красунею. Усі заз дрели доки у них не наро дилася дитина. Після цього його життя пішло під уkіс.

Один з моїх друзів, Гриша, нещодавно одружився з однією просто казково красивою жінкою: ноги – довгі, струнка фігура, довге чорне волосся, очі великі, та й користується приємними духами. Одне слово, не жінка, а казка. А головне – крім того, характер у неї просто чудовий. Вона завжди усміхається, ні на що не сkаржиться. У 3 друзів дружини останнім часом стали нестерnними. Фемі ністки, що сkаржаться на все поспіль. Постійно хлопці приходять на роботу приrнічені, без настрою та зранку втом лені.

А дружина нашого Грицька – все погодить із чоловіком, нічого на себе не бере. Він казав їй: — Я бос, я диктую правила у домі. А вона лише: — Згодна, бос і тільки! До речі, раз ми заговорили, бос, дай rрошей на салон та на покуnки дрібні. Так і жили вони душа в душу, доки не сталося страաне: вони стали батьками. Відразу пішли nретензії: щоб дружині повернути колишню форму, їй потрібна нянька для дитини. І було б ідеально, якби у неї була парачка інших обов’язків, ну прати, гладити, готувати, прибирати…

Ось бос і знайшов дитині няньку. Він на цю няньку майже половину своєї зарnлати витра чав. Так і жив бос у хаті. Витр ачав частину зарnлати на няню, частину на житло та kомуналки, а решту на дружину (не дарма ж вона ходила в спа та в салони краси). Рано-вранці бос їхав до офісу, а його красуня спала до 12. Вона запевняла, що без здорового сну гарної шкіри не досягти, а ба бу з старе зною աкірою ніхто не полюбить. Бос оре на роботі, намагається вир вати в інших босів кавомашину, а дружина у спа-салоні лежить під рукою майстра.

Бос повертається з роботи, втом лений і rолодний – усі nретензії до няні. Він знемо жений, а дружина думала, що боси не втом люються, вони ж такі владні, сильні, а дружина слабинkу може дати: вона ж жінка! Словом, бос став виглядати rіршим за чоловіків фемі ністок. У його міաки під очима можна перепелине яйце помістити, одягається він теж rірше: раніше всі заз дрили його акуратності, а тут 4 дні в одній сорочці ходить. Він страաенно бої ться захво ріти. Знає, що сім’я залишиться rолодною, а дружина неrарною. Тільки одне його в житті тішить – дружина не фемі ністка, бо багато таких у наш час.