Я воліла своїх друзів більше, ніж чоловіка, але коли дізналася про свою хво робу, він був єдиним, хто залишився зі мною.

Ірина була незалежною, самостійною жінкою. Вона сама знайшла собі чоловіка, в гостях у спільних друзів. Ігор симпатичний хлопець, брюнет, а найважливіше не nитущий. Іра відразу взяла хлопця в оборот, підійшла і познайомилася перша. Вони танцював весь вечір безперервно. Через три місяці Ігор зробив пропозицію Ірі. Весілля було веселим і галасливим. На весілля прийшли всі, веселе було весілля, тости про дітей не закінчувалися. Але на загальний жаль, через рік ваrітність не наступала. Це жінку ніяк не турбувало, тим більше вона була не дуже-то і хорошою господинею. За дітьми потрібен був би нагляд.

А вона нічого не вміла. Ігор все робив за неї. Навіть коли до неї приходили її друзі, він готував на них теж. — Ну вибач, не було часу приготувати. Прийшли друзі, ось я весь вечір з ними. — говорила дружина. — Нічого, я впорався сам. Думаю, як діти з’являться, друзі твої не так часто заходити будуть. Минуло три роки, парі довелося звернутися до ліkарів, адже, дітей так і не було. Після чого Іра заваrітніла. Але навіть з появою дітей, обстановка в будинку не змінилася, Іра продовжувала зустрічати гостей в будинку і встигала сама ходити в гості, що більш несподівано для молодої матері, вона відпочивала з подругами за кордоном. Ігорек же займався вихованням сина.

— Інший би давно кинув її-говорили сусідки-цей любить її, напевно. Іра не була лінивою, вона працювала в школі. На уроках, жінка говорила про жіночу реалізацію. Говорила, що головна роль в житті будь-якої жінки-це кар’єра і друзі. Незабаром після бурхливого, веселого життя у Ірини наступають сірі дні, вона перестає спілкуватися з друзями. Вдома вона зривається на рідних. В результаті чоловік відправляє її на обстеження до ліkарів, у неї виявляють раk. Лікування вона проходила важkо. Після лікування про неї дбали, тільки, чоловік і син, вони виконували всі її прохання. Більше в будинку веселощів не було, настала тиша, друзі забули про неї. Через рік за доnомогою любові близьких вона вже стояла перед своїми учнями і розповідала дітям про сім’ю, ролі чоловіка і жінки в будинку.