Жінка, яка була щаслива у шлюбі, одразу все переосмислила: виявляється, у її коханого чоловіка була інша сім’я

Катя ще в юності познайомилася з Юрою, їй було лише 15 років, йому 17; дуже швидко у них закрутився роман, але Юра не торкався Катюші і пальцем, адже вона ще зовсім маленька була; він вирішив, що все найголовніше у них відбудеться лише у шлюбну ніч. Так і вийшло, що у 20 років Катя стала дружиною Юри. А трапилося як за класичним жанром: Катюша завагітніла в першу шлюбну ніч. Рівно через дев’ять місяців, 1 квітня, Катюша народила здоровеньку дочку; ніхто з рідних не повірив, тільки Юра був упевнений у тому, що це правда, адже особисто він відвіз Катюшу до пологового будинку, особисто він перший узяв на руки дочку, особисто він був присутній на пологах. Юра не міг знайти собі місця, він був дуже радий, його улюблена дружина, подарувала дочку, дорожче за цю людину він більше нікого не зустріне. Час йшов, донька підростала, Юрій, як люблячий та дбайливий батько, водив свою принцесу в садок та на різні гуртки; його підвищили на роботі, він зміг купити велику квартиру, куди родина переїхала.

Але одного разу все впало, ілюзія любові і щастя розчинилася в повітрі, і Юрій став зовсім іншою людиною. Коли Катюша була на шостому місяці вагітності синочком, у двері зателефонували; на порозі стояла молода, гарна дівчина, на вигляд їй було 15 років, з новонародженим малюком на руках. Катя відсторонилася і запросила гостю до будинку; дівчину звали Олеся та їй було 18 років; виявляється, вона друга дружина Юрія. Катя була приголомшена: вони зустрічаються вже три роки, і ось місяць тому вона народила сина, а прийшла, щоб розставити всі крапки, адже не хотіла ні з ким ділити Юру. Катя зателефонувала чоловікові, він тут же приїхав і сказав: -Знаєте дівчинки, мене все влаштовує; розлучатися я не збираюся, але й Олесю кидати теж не буду! Але Катерина була непохитна; вона виганяла Юрія з дому, кидала його речі в чемодан, а він спокійно сидів на стільці і казав: -Катюша, ти зараз робиш величезну помилку; якщо я піду, то ти зі своїми дітьми залишишся зовсім ні з чим, я заберу цю квартиру, адже вона належить мені, а ви поїдете назад до своєї двійки, на краю міста! Повір, я залишу тебе без засобів для існування, адже моя офіційна зарплата становить три копійки, і ти не побачиш аліментів! Катя на мить зупинилася, вона не могла зрозуміти:

Юра каже це серйозно чи жартує? Вона зі своїми дітьми, без квартири, без копійки, вона й не могла подумати, що Юра така людина. Катерина продовжила збирати речі; Цього дня Юрій поїхав з Олесею, а Катя вночі зібрала речі та повернулася до себе у квартиру. 3 роки вона нічого не підозрювала, 3 роки вона жила в ілюзії; вона все ще не вірила, що це не жарт. Але час іде: Юра подав на розлучення, а Катя у свою чергу найняла дуже хорошого адвоката, благо, у неї залишилися добрі накопичення від колишнього життя. Адвокат відпрацював свій гонорар навіть більше, ніж очікувалося: квартира залишилася Катюші та її дітям, на аліменти вона не захотіла подавати, а просто спромоглася позбавити Юрія батьківських прав, а також зобов’язали виплатити моральну шкоду, за 3 роки брехні. Пройшло сім років, Катюша знайшла чудового чоловіка, який прийняв її дітей як своїх; Олеся пішла від Юрія, бо їй від нього потрібні були тільки гроші, а тому що він все віддав Каті, у нього нічого не залишилося, вона пішла від нього, залишивши сина. Юрій хотів помиритися з Катею, але, як це зазвичай буває, на двох стільцях не всидиш!