Незважаючи на той факт, що дівчата мені сподобалися, я відмовив їм. Ось чому

Навпроти мене в метро сиділи дві пані років 30. Було помітно, що вони про щось жваво розмовляють. Зрозумів: футбол обговорюють. Раптом вони глянули на мене. Я посміхнувся. Напевно, вони подумали, що то був знак. Перша підсіла до мене: -Вітання. Дивився матч? -Ні. У цей момент підсіла друга. Від них сильно несло міцними напоями. -Ти Куди, до дружини? -Не Одружений я. -Дуже добре, тоді давай з нами. Ситуація якась див на.

Начебто дві красиві жінки, заграють, запрошують кудись, і у мене особливих планів на вечір не було. Але стало якось не по собі. Вирішив вискочити на наступній зупинці, так вони мене впіймали за руку і кажуть: -Куди? З нами їдеш. Тут я різко видер руку і втік. Можу пояснити: ненавиджу п’яних жінок. Упевнений, що багато чоловіків зі мною погодяться. Після пари келихів жінка дійсно стає nривабливішою. Але ці явно переборщили. Надмірна кількість випивки дівчат не фарбує вже точно. Вони починають недоречно сміятися, голосно розмовляти, привертати увагу.

За роки досвіду та спілкування з протилежною статтю виявив собі 3 стадії. Перша: nриваблива дурочка. Це коли жінок трохи розстібає свою блузку. Друга: наха бниця. Голос стає вищим, починає різко розмахувати руками на всі боки. Третя: Фу рія. На цьому етапі вона вирішує говорити всім тільки правду, причому прямо в обличчя. Ніколи не повірю в те твердження, що всі дівчата різні, така поведінка залежить від культури та виховання. Скажу так: перед міцними напоями усі рівні. Встояти не виходить ні в кого.