Юрій забрав своїх дітей від колишньої дружини до себе на два місяці. А привіз він їх у будинок, де жив із дружиною та маленьким сином…

Обставини склалися так, що Юрій взяв своїх двох дітей від колишньої дружини до себе на два місяці. А привіз він їх у будинок, де жив із дружиною та маленьким сином. Вони з дружиною обидва працювали, а їхня дитина ходила в садок, так що більшу частину часу діти проводили вдома одні. Будинок належить Ганні, дістався від бабусі. Будинок чудовий! Двоповерховий, затишний, із свіжим ремонтом, басейном у дворі. На емоціях Юрій вирішив пограти у доброго тата та забрав дітей до себе. — Ганно, вони з нашим Стьопою потоваришують, ми всі потоваришуємо. Не сидіти ж їм все літо в маленькій квартирці з мамою і вічно ниючою бабою? — Ну… добре, заберемо дітей до себе. Ми знайдемо їм, чим зайнятися.

Напевно, жінка погодилася взяти хлопців до себе аби уникнути розладу з чоловіком. Старшій, доньці 16 років, а синові – 14 років. Спочатку діти були дуже чуйні і ввічливі. Вони допомагали Ганні, питали дозволу у господині щоразу, коли хотіли чогось. Один день Юрій заявив, що хоче вирушити на море з 3 дітьми, а дружину він не хотів відірвати від роботи. Звичайно, Ганна була проти. По-перше, він би не впорався з усіма 3, а по-друге, до моря було далеко, жінка не хотіла залишати свого малюка одного. Так пара добре посварилася, і дружина вирушила до своєї кімнати, а чоловік слідом закричав, що зробить так, як хочеться йому. Він так і зробив, тільки замість 3, узяв із собою лише своїх 2 дітей.

Ганна зі Степом залишилися самі. Вона спочатку злилася, але вже в другий день почала просто насолоджуватися спокоєм та самотністю. Коли вони повернулися з відпочинку, діти, напевно, вже уявляли, що їхній тато – за головного – і все буде так, як скаже він. Коли діти повернулися до матері, Ганна не могла впізнати про свій будинок. Усі стіни були розмальовані, все було у багнюці. Бідолашний був тиждень, щоб привести будинок у порядок. Пізніше вона усвідомила, що не хоче більше жити з Юрієм, адже у важливий момент він відсунув Ганну на задній план і навіть не намагався допомогти їй пізніше. Єдине, що він робив майстерно – вимагати. То поїсти йому подавай, то попити, то в хаті спекотно, то холодно. Після цього Юрій ще кілька разів повівся по-хамськи по відношенню до Ганни. Підсумок – розлучення, бо як склалися долі героїв далі – неясно.