Ви уявляєте, що означає — поїхати у відпустку на море зі своєю коханою та її мамою? Мені ось довелося випробувати на собі всі принади проведення часу в такій компанії.

Запитайте, що за маячня і навіщо брати маму із собою. Ось і я не знаю, але моя дівчина дуже наполягала, тож я погодився. Хоч із самого початку мені ця ідея була не до вподоби. Сама ж мама клялася, що не заважатиме нам. І яким же я був наївним дурнем, коли повівся на це. Але з одного боку я розумів наміри своєї дівчини, і це було дуже мило з її боку. Справа в тому, що її батька зовсім недавно не стало, і її мама дуже тяжко переживала біль втрати. Я наївно думав, що ми зможемо проводити якийсь час наодинці, адже все-таки, мама теж була молодою і добре все знає і розуміє. Але, на жаль, я помилявся. Моя майбутня теща ні на мить не відходила від нас. Я вже навіть чекав, що вона ночувати до нас у номер прийде, але дякувати Богові, до цього вона не додумалася.

Мало того, вони ще й хлопчика на побігеньках з мене зробили. Щоранку відправляли мене зайняти шезлонги на пляжі. А під час того, як вони приймали сонячні ванни, я мав бігати та бронювати для них екскурсії, а на зворотному шляху купувати для них їжу та коктейлі. Розумієте, як добре вони влаштувалися. Я неначе приїхав не на відпочинок, а прислужувати їм. Коли я висловив своє невдоволення тещі, вона навіть приховувати від мене не стала і сказала, що все навмисне робить, щоб ми з її донькою розлучилися. Так як я їй абсолютно не подобаюсь і не пара їй зовсім. Поїздка була остаточно зіпсована цією розмовою. Дійшло до того, що я просто перестав виконувати їх нескінченні прохання та доручення, не став носити їм їжу на тацях, та стелити рушники на пляжі.

Загалом ми майже перестали бачитися, і відпочивали порізно. Це був досвід не з приємних, і я більше ніколи не поведусь на таке. Я відчував себе розчавленим та використаним. Однак я розумів, що провини моєї дівчині там практично не було, ну за винятком того, що вона потурала своїй матері і намагалася їй у всьому догодити. Повернувшись додому, я описав дівчині всю картину зі свого боку, ми обговорили ситуацію, і вона погодилася, що трохи перегнула ціпок. Відносини у нас не зіпсувалися, але з мамою відпочивати я більше ніколи і ні в якому разі не буду!