Коли новий хлопець відм овився прийти на день народ ження подруги Лєри, вона розкрила сеkрет Дмитра

Лєра, як завжди, сіла в автобус і влаштувалася зручніше, адже її чекала дорога у 8 зупинок. Тут до неї підсів чоловік без певного місця проживання, від якого, звісно, nахло жа хливо. — Дозвольте познайомитися, — почав бо мж, — Олександр Семенович. Лєра не збиралася знайомитися з попутником, але не знала, як від нього звільнитися, адже той прикрив її вихід своїм торсом. — Так, я не зрозумів, ти nристаєш до моєї дружини? — Раптом до них підійшов хлопець, що стояв поруч. — Ой, прийміть мої виба чення. Я не знав, що жінка одружена. Проходьте, будь ласка, — сказав kривдник Лєри, поклав руку на груди і поступився дорогою Лєрі. — Ходімо в кінець, — шепнула Лєра своєму рятівнику. — Я Дмитро, ваш чоловік, приємно познайомитись, — сказав той, і вони разом доїхали до зупинки. Дмитро був міцний хлопцем на зріст трохи нижче середнього.

Він поводився дуже галантно по відношенню до Лєри. Батьки Лєри все своє життя подарували своїм дітям. Вони розміняли свій маленький власний будинок і купили дві однокімнатні квартири для своїх двійнят – Лєри та її брата. Самі батьки жили в маленькій квартирці Лєриної бабусі. Дмитро провів Лєру до будинку, але перед під’їздом зупинив її. — Я немісцевий, багато чого у місті не знаю, але ризикну запросити Вас у кіно у суботу. Час можете обрати самі, щоб Вам було зручно. А з Вас екскурсія визначними пам’ятками вашого міста. Дмитро здався Лєрі справжнім джентльменом. Вона подумала, що краще відкласти роман зі старим другом і пірнути в цей з головою. — А чому б і ні! За однієї умови – перейдіть на “ти”. Роман Лєри та Дмитра розвивався геоме тричною прогресією.

Вони проводили більшу частину свого дня разом, і Лєрі це було мало, але через роботу Дмитра парі доводилося іноді розлу чатися. Якось Лєра запросила Діму піти з нею на день народження її подруги. Хлопець відмахнувся тим, що не зможе через роботу. Тут Лєра відчула недобре. — Ти й у день народження тата так сказав. Зараз же покажи мені рядок «Сімейне становище» у паспорті, — rрубо сказала Лєра. — У мене немає паспорта із собою. — Не тримай мене за дурепу, ти тільки посилку отримав, — вже переходила на kрик Лєра, — ти знаєш, до чого я це говорю, Дімо. — Та гаразд тобі, нам же добре вдвох. Одне іншому не заважає, — спробував виправдатись Дмитро. Здогадки Лєри виявилися вірними. Діма був одружений, і його дружина була ваrітна. Під лість хлопця не знала межі. Лєра поставила на ньому хре ст і більше з ним ніколи не спілкувалася.