Після того, як у метро в час пік довге волосся дівчини впало на обличчя її подрузі, вона дістала ножиці і

Я любитель довгого волосся. Це так красиво, коли дівчина легким рухом руки відкидає волосся. Тільки якщо вона на відстані. Ось чому. Побачив нещодавно в аеропорту довговолосу дівчину, мила була, одразу мені сподобалася. Виявилося, що ми летимо одним рейсом, і її місце попереду мого. У середині польоту вирішив відкрити ноутбук і чимось зайнятися. В цей момент вона відкинула своє довге руде волосся назад, так, що воно прошелестіло на моєму обличчі. Ну, гаразд, з ким не буває, подумав я і продовжив займатися своїми справами. Але вона так продовжувала робити і неодноразово. Мені стало дисkомфортно. Я притулився до крісла, щоб триматися подалі її волосся.

Кому потрібна така краса, якщо вона заважає іншим жити? Більше таких випадків відбувається у метро, у годину пік. Одного разу стояла переді мною така “Рапунцель”. Вітер забивав її волосся мені в рецептори. І це мені ще пощастило. Мій друг алерrік. І, коли таке з ним трапляється, він червоніє, йому важkо дихати, і він легко може втратити свідо мість. Дорогі дівчата, знаєте, є такі штуки, називаються «резинки для волосся». Вони створені для того, щоб у таких ситуаціях зібрати ваше довге, красиве волосся. Вони бувають різнокольорові з візерунками, з бантиками.

Навіть є різні варіанти, як можна за їх допомогою зібрати волосся, наприклад хвостик або пучок. Я вас ще більше здивую. Вони коштують копійки. Їх можуть собі дозволити навіть найбі дніші студентки. Будь ласка, купіть собі та перестаньте му чити нас. А щоб ви неодмінно це зробили, розповім маленьку історію. Не всі, як я і мій приятель, терnітимуть таке. Якось ми з моєю подругою опинилися в метро, саме в годину пік. І, як на зло, перед нами опинилася така розбещена чарівниця. А моя подруга жінка нер вова. Після того як волосся цієї дівчинки залетіло то в її ніс, то в рот вона дістала манікюрні ножиці і відрізала кілька пасм. Так, це було жорстkо. Але за те вона прочистила собі «дихальні шляхи».