Виявилося, що чоловіку для щастя потрібно зовсім небагато. Головне зробити це вчасно

Аркаша, не поспішай розлу чатися, — сказав я приятелю, коли він сkаржився на дружину. Ні, він не вигадував. Вона реально була всім незадо волена. У їжі солі не вистачає, м’ясо пересмажене тощо. Порадив я Аркаші постаратися не зважати на це. Це ж не зра да, можна проба чити. Просто треба їй пояснити, що саме «діс тало». Вона обов’язково зрозуміє. Аркаша поговорив із дружиною і, начебто, все пішло своїм шляхом. Тут я вирішив зайти до них у гості. Він приготував рибу у духовці.

Я ж адібно їв і все повторював: «Як же смачно!». А дружина додала: <<Так ні, приправ багато, гірчить!>> Отак вони й розлу чилися. Чоловікові важливо, щоб жінка захоплювалася ним. Неважливо, що він там зробив, просто шафу посунув, або збудував цілий будинок — похвали і покажи своє захоплення. І він буде готовий гори згорнути, адже найкраща мотивація для чоловіка — це жіноче захоплення. У цьому плані ми схожі на дітей. Від цього ми стаємо кращими, щасливішими, життя наповнюється позитивною енергією. Зараз більшість скаже: Мій взагалі нічого не робить, весь день лежить на дивані.

Але ж ви подумайте. Може йому не вистачає саме цієї мотивації, вашої підтримки та захоплення. Звичайно, якщо він полагодить розетку, а ви замість «Молодець, коханий» скажете «всі шпалери подряпав», у нього не залишиться бажання що-небудь зробити і чоловічої енергії, самі знаєте для чого. Ну а Аркаші пощастило. Він зустрів таку жінку, яка щиро захоплювалася ним і захоплювалася, будь це дрібницею. -Знаєш, — якось зізнався мені він, — я тільки зараз усвідомив, що для щастя багато не потрібно.