Моя дружина старша за мене років на 10 і ми щасливі. Все тому, що

Анна сиділа в кафе одна. Сумно обмірковувала своє життя. З одного боку, успішна бізнес-вумен, що володіє кількома маленькими, але приносячими стабільний дохід, підприємствами. З іншого боку, їй майже сорок років. Мати одиначка з дочкою старшокласницею. І хоча і посва рилася сьогодні з нею, але донька — це відмінно. Ще б чоловіка поруч, з яким можна сміливо крокувати по життю. Анна була досить мила. І мужики до неї часто підкочували. Однак наміри у них (жінка відчувала це відразу) — романчик на пару — трійку ночей. І її самолюбство змуաувало відразу ж припиняти подібні залицяння… Роман підсів до неї за столик: «Прошу вибачення, однак наскільки я можу судити, ви суму єте».

Анна окинула поглядом нах аба: не старше двадцяти п’яти, чарівний, з привабливою посмішкою. Спочатку майнула думка «відшити», а потім подумала: «нехай сидить, буде, хоч з ким поговорити». Роман поводився як справжній джентльмен. Розважав даму бесідами про те, про се. Був попереджувальний. Анна вже й забула, як це приємно. Дуже до речі він підвернувся. Рома, незважаючи на її енергійні заперечення, сnлатив рахунок у кафе, посадив у таксі. В авто Анна, на свій же подив, назвала свій телефонний номер і додала: «про всяк nожежний». І потім чекала його дзвінка. Обзивала себе «сбрендівшей старою» і чекала. Чекала день, чекала інший, чекала третій. І Роман подзвонив. Виба чився за довге мовчання.

Розповів, що був надзвичайно зайнятий пошуками роботи і призначив побачення. При зустрічі Анна запропонувала хлопцеві працювати на себе. Серед іншого у неї є фірма, що поставляє медичне обладнання. Туди-то, менеджером, і мала намір взяти на роботу хлопця. Від вакансії Рома відмовився відразу ж- «немає необхідності мене влаштовувати. Я сам»… Вони одружилися через півроку. До цього часу Роман запустив власну справу. А ще через рік у них наро дився син… Пройшло чотирнадцять років. Роман І Анна, як і раніше сім’я. Бізнес Романа пішов в гору, а Анна продала свої фірми, щоб займатися чоловіком і дитиною. Доньку відправили вчитися до Австрії. Навчання оnлатив Роман. Там вона і обзавелася сім’єю… Для щастя і любові немає писаних і неписаних правил. Це не виробництво машин або будівництво доріг. Плюньте на тих, хто хоче їх нав’язати. Це нещасні люди.