Більшість чоловіків-ле дачі діти, які просто не виросли з дитинства

Найбільше в житті Ірина хотіла дітей. Чоловік не погоджувався, і одного разу вона сказала йому, що наро дить від першого зустрічного. Тоді чоловік тільки розсміявся. І Ірина заваrітніла. Звісно, чоловік її kинув. А Ірині було вже все одно. Сьогодні склалася така ситуація, що багатьом жінкам чоловіки по суті і не потрібні. Мова, в даному випадку, йде про біолоrію. Не секрет, що більше 30 відсотків сімей в нашій країні-неповні. В основному, дітей в цих сім’ях ростить жінка. Проб лема ця полягає більшою мірою в чоловіках. Давайте говорити чесно: більшість чоловіків-ле дачі діти, які просто не виросли з дитинства і нічого не намагаються зробити для збереження сім’ї. Іноді складається така ситуація, що жінці легше і краще бути однією.

Звичайно ж, завжди хочеться уткнутися в міцне чоловіче плече, побути слабкою і беззахисною, але і цей порив можна перетерпіти. Була у мене подруга на ім’я Таня. Одного разу у неї наро дилася дочка від одруженого на іншій жінці чоловіка. Чоловік був дуже красивим і успішним, але Таня розуміла, що сім’ю він свою заради цієї дитини kидати не буде. Розбіглися. Так як чоловік виявився порядним, то досі продовжує їх забезпечувати всім необхідним. Але у Таніної історії було продовження. Рік тому я дізналася, що вона знову наро дила – на цей раз дочку, причому, від зовсім іншого чоловіка. Коли знайомі запитували її «а навіщо?», вона завжди відзначала: «просто захотілося». Логіка була простою.

Їй за 30, здоров’я з роками все менше і менше. Влаштувати своє життя зможе сама, отже-і дитину підняти не складе труднощів. Мені здається, що самотні жінки часто більш щасливі, ніж ті, хто просто терпить поруч представника сильної статі. Що стосується Ірини, то вона незабаром познайомилася з англійцем, і переїхала разом з дитиною до нього. Коли підріс син, він вирішив відшукати свого батька в російській глибинці — і знайшов. Вони зараз нормально спілкуються, а вітчим ставиться до цього з повним розумінням. Ситуація. А ось уявіть, якщо було б все навпаки: нормально б поставився російський вітч им, якщо дитина захотів би знайти свого біолоrічного батька-англійця.