Страաний сон наяву: мати відмовилася впускати до будинку рідного сина

Історія почалася з того, що до будинку до матері повернувся її одружений син, у якого вже троє дітей. Чоловік зра див своїй дружині та переїхав до матері. Мати, звісно, прийняла сіна. Невістка їй все одно ніколи не подобалася. Сіра миша, готувати не вміла при кухарській освіті, загалом сіна її негідна. Син не працював, сидів на шиї матері. Щодня просив новий обід. Так зрештою видавши, що приведе kоханку в материну однокімнатну квартиру. — Ну а що, мам, тобі світла ніколи не подобалася, ти взагалі можна сказати, ініціатор нашого розлу чення! — видав Сін. — Якого ще розлу чення? Ви стільки років прожили разом!

А зараз у будинок ти когось зібрався наводити? — спитала мати. — За законом частка моєї квартири! Кого хочу, того й наведу. — Заявивши чоловік. Наступного дня син справді привів kоханку. Це вже не була сіра миша, це була висока гучноголоса ефектна жінка, яка швиденько виrнала мати на кухню. — Я з нею в одній кімнаті не спатиму, нехай спить на кухні! — Заявила дівчина. — Ну, мамо, поспішай на розкладачку, не з нами ж тобі спати! – промовив син. Йшов час, kоханка затіяла перестановку в кімнаті, на кухню витягла матері картини та рослини. Щоночі пара лая лася. А син якоїсь миті вирішив взагалі прописати дівчину в материній квартирі.

Мати вже пожа ліла про все, що колись говорила невістці, адже вона собі такого не дозволяла… Все б нічого, дзвінок у двері розбудив матір, це виявився сон. На порозі стояв син. І той самий сценарій мало не повторився. — Мам, впусти ми зі Світкою посва рилися! — сказавши Сін. — Можна я в тобі переночу? — Слухай, йди-но ти, вирішив прийти до мене, давай іди додому до своєї дружини! Чи не пущу. — Жінка зачинила двері. У цей момент вона вирішила зателефонувати до своєї невістки. — Свєта, у тебе все гаразд? Ви що, посва рилися? Ото прийшов, я його не пустила, відправила до тебе. Якщо лая тісь буде, знай, доню, я на твоїй стороні. Ви бач, якщо чимось обра зила…