Марині завжди здавалося, що її чоловік – небезnечний бан дит. Вона була розча рована, коли це не підтвердилося

Марина тільки закінчила педучилище, але за спеціальністю працювати не хотіла, бо розуміла, що зарnлата буде маленькою. Дівчина влаштувалася працювати секретаркою у якусь чергову маленьку фірму. Дев’яності роки. Вона знайомиться з Вадиком, який через свою мовчазність та недомовленість про минуле та сьогодення, здається Маринці дуже привабливим. Молода дівчина приймає хлопця за якогось бан дита і від того закохується в нього. Спочатку все пішло не так, вона не зрозуміла, ким він працює, і де це були перші її уяви про його особистість.

Вадик був накачений, ще й татуювання на плечі, від якої Марина була в ще більшому захваті, але її значення вона, звичайно ж, не знала. Він їздив на малиновій «дев’ятці», на думку молодої дівчини, точно для прикриття. І ось одного дня Вадим, зібравшись до батьків, спитав, що їй привезти. Марина, як завжди подумала, що він збирається справи повернути, обом ліла від щастя. В результаті чекала на нього три дні і три ночі біля вікна, щоб зустріти його. Коли Вадик приїхав, на порозі разом із ним стояв мішок. Дівчина зляkалася, але з належною особою спитала, що в ньому. Це був мішок із картоплею.

Дівчина здивувалась, чому не сережки; хлопець був здивований: спочатку він передав привіт від батьків їй, бо він справді був у них, а не де подумала Марина, а потім відповів, що часи важkі, а картопля зайвою не буде. Зібравшись з думками Марина вирішила прямо запитати, нарешті, чи бан дит Вадик чи ні, на що хлопець розсміявся і запитав: — З чого ти узяла? Дівчина навела всі свої аргументи, чому вона вважала його за бан дита. На що Вадик приrоломшено відповів, що його сприймали і за спортсмена, і за військового, але ніяк не за бан дита. Маринка тоді дуже засму тилася. Вадик заспокоїв дівчину і, обнявши, сказав: — Бан дити, не завжди Робін Гуди. Марина посміхнулася і пішла чистити картоплю.