Лілія вирішила зробити все, що в її силах, щоб урят увати сім’ю сина. Здавалося, життя подружжя знайшло друге дихання, але всього на кілька днів

Свекруху Наді звали Лілія. Їй було лише 48. Вона продовжувала стежити за собою, тому виглядала дуже молодою. Любила свого сина Валеру більше за життя. А той привів додому Надю – rрубу хамkу. Лілія намагалася зробити все, щоб Надя стала для Валери найкращою дружиною. Переконувала її ходити на фітнес, вбиратись у хаті. Але Наді було бай дуже. Незабаром у сім’ї трапилося поповнення. Але коли хлопчику виповнилося 2 роки, Валера став сам не свій: приходив пізно, ні з ким не розмовляв, завжди був без настрою. Якось Лілія все ж таки зважилася на сер йозну розмову з невісткою: -Можливо, я лізу не в свої справи, але мені здається, що ваш шлюб трі щить по швах.

Можливо, і моя ви на в цьому. Я вирішила подарувати вам свою квартиру і перебратися на дачу. -Не потрібна нам твоя квартира – різко відповіла невістка. — Я більше не люблю твого сина, а він не хоче розлу чатися. -Мамо, ти багато чого не знаєш — втрутився син. – Я зрадив Наді перед весіллям. Вона вибачила, але, мабуть, осад залишився. -Так, любі мої, не треба рубати з плеча. Я візьму Юрчика до себе на пару днів, а ви відпочиньте, у кіно чи театр сходіть. Коли свекруха з онуком поїхала, подружжя ще довго не розмовляло. Але зрештою зійшлися на думці, що відносинам можна дати другий шанс.

-Давай завтра поїдемо до твоєї мами, і подякуємо їй за те, що вона врятувала нашу сім’ю. -Давай — погодився Валера. Вночі зателефонувала його бабуся та повідомила, що Лілія поме рла. Виявилося, що ці два дні вона не знаходила собі місця: турбу валася за дітей, думала, що ж буде з сім’єю. Так і не витри мала. Після nохорону Валера підійшов до дружини, обійняв і сказала: -Тепер ти єдина господиня у домі. Але відповідь Наді աокувала чоловіка. -Ні, ви бач, я вирішила піти. Я готова була жити з тобою заради твоєї мами, але зараз уже пізно. Через місяць Надя подала на розлу чення.