Руйнування сім’ї через ненаситність чоловіка — вагітна коханка прийшла до його дружини розповісти правду…

Ми були добрими чоловіком і дружиною, у нас було два прекрасні сини і здавалося все добре, до цього дня. Чоловік часто став пропадати на роботі, забезпечував нас з дітьми, я нічого поганого в цьому не бачила, думала для нас стара, понаднормово. Одного дня мені надійшов дзвінок, жінка представилася і сказала, що ми не знайомі, вона оголосила, що коханка мого чоловіка і нам треба поговорити. Тоді мій світ розбився, адже я не розуміла, навіщо йому це, синів він любить і душі в них не чує, мене теж чого йому не вистачало. Я не знала, як їй відповісти і сказала, що вона помилилася номером. У будинку була ідилія, малюки спали, а я у сльозах сиділа і тримала телефон міцно в руці, стільки я так просиділа, не пам’ятаю У мене ніяк у голові не лягало, що йому було не так, що він вирішив коханку завести. Жодних розбіжностей, побут найспокійніший, дітей я виховувала сама і від нього нічого не вимагала.

Я з нього порошинки здувала! Чоловік був у відрядженні вже як три дні. Дзвінки він скидав і просто часом писав смс, про те, що все гаразд і він шалено зайнятий. Мене новина страшенно терзала, чоловік не відповідав, його приїзду я чекати вже не могла, щоби розібратися і просто подзвонила цій жінці, призначила зустріч. Ми домовилися зустрітися в тому самому кафе, де я та чоловік часто ходили на побачення, а потім і дітей туди водили. Я зрозуміла, що, напевно, там вони були разом. Жінка трохи спізнилася. Коли вона прийшла я шокувала, вона була вагітна і на сьомому місяці. Ми трохи поговорили, і вона дала мені зрозуміти, що Мишко з сім’ї забирати не збирається, у неї не складається в особистому житті і вона просто хотіла дитину.

Але раптом Мишко зник і не вихолив на зв’язок, і вона просто хотіла уточнити чи все гаразд. Він збрехав їй, що в сім’ї труднощі, що мені погано і потрібна допомога з дітьми і тому вони більше не можуть бачитися. Жінка просто хвилювалася, бо щастя нам хотіла. А я їй сказала, що Мишко у відрядженні вже як п’ять днів. Тут ми зловили його ще на одній брехні. Вирішили зателефонувати до офісу уточнити, що за відрядження і коли він приїде. Нам із розгубленістю відповіли, що він узяв лікарняний за сімейними обставинами і жодного відрядження немає. Ми посиділи і поговорили ще трохи з Ольгою, вона розповіла про своє життя, я трохи про своей і розійшлися. Я вирішила розлучитися з Мишком і, коли він приїхав, виклала йому всю правду, на відміну від нього.

Зібрала йому речі і сказала, що з дітьми він може бачитися, але до мене більше, щоб не підходив і нехай продовжує в тому ж дусі, бозна скільки дітей у нього і скільком він зламав серце. Він був шокований, хотів виправдатися, але я його чути не хотіла. Після розлучення запитала аліменти. З дітьми він бачився раз на місяць. Ольга ж не дозволила йому бачитися з дочкою і сказала, що впорається з усім одна, а допомога їй загалом не потрібна. Ми часто бачилися з Ольгою на дитячому майданчику, донька була копією Миші. Я правда не розумію, чого не вистачає чоловікам, що вони так потребують різноманітності…