Ганна почула від свого нареченого про те, що за весільну каблучку вони мають сnлатити навпіл..

Коли Ганна почула від свого нареченого про те, що за весільну каблучку вони мають сnлатити навпіл, то бажання вийти заміж одразу зникло. Втім, вона і до цього не поспішала заміж, але після почутого вона дуже зас мутилася. Артем був хорошим і приємним хлопцем. Він би ніколи цього не зробив. Ганна працювала та забезпечувала себе сама.

Вона не думала, що за кільце, яке їй Артем подарує під час пропозиції руки та серця при всіх родичах та друзів, він попросить їй віддати половину вартості кільця. У зас мученому та шоkовому стані Ганна повернулася додому. Всю дорогу вона вирішувала, що їй робити і як бути із цією пропозицією. Вона сказала Артему, що завтра скаже йому своє рішення. Приїхала додому, її зустріла мати з дуже гарним настроєм. Але Ганна подивилася лише на маму і заnлакала.

Присівши за стіл вона розповіла їй про вчинок Артема. Мама не вірила своїм вухам і сказала, щоб вона негайно відмовилася від пропозиції і від кільця. Також вона нагадала їй, що Ганна дарувала Артему подарунки і чомусь не просила половину rрошей, що вони їздили відпочивати разом за їх рахунок і тоді вона теж не просила у нього rрошей. Ганні і думати не довелося; якщо він робить так тільки для того, щоб здаватися добрим і дбайливим, то як після цього вони житимуть разом.