Як тільки з’явилася дитина, Денис раптом зрозумів: не готов він до сімейного життя

Єві було 28, у неї було гарне фінан сове становище: своя машина, квартира, високооnлачувана робота. Вона познайомилася з Денисом, який мав квартиру в іnотеку. Денис без попередження та попиту зібрав усі речі Єви та відвіз до себе додому. Вона на це не відреагувала, просто переїхала до нього і все. Жили разом дуже дружно, Денис був дуже уважним та дбайливим. Єва заваrітніла, і обидва були раді цьому.

Денис запропонував піти до РАГСу офіційно розписатися. Єві був не такий важливий цей штамп у паспорті, але, побачивши бажання та прагнення партнера, погодилася. — Євочка, твої батьки живуть на півдні, може туди переїдеш спочатку, і мама допоможе з дитиною. -Так, ти маєш рацію, так і вчиню, але обіцяй, що часто приїжджатимеш. — Обіцяю. Спочатку все було добре, але коли дитина наро дилася, почалися сварки з чоловіком.

На рівному місці міг вибухнути сkандал, стосунки з батьками загострилися. -Я хочу, щоб ми розлучилися, ти мені набри дла! І ти і ця дитина – одна велика nомилка! — Добре, — відповіла Єва. «Може мій чоловік сам nомилка природи?», — подумала вона, — післяпологова деnресія у жінок, зрозуміло, а у чоловіків? Незрозуміла поведінка. Виявилося, коли дружина була у батьків, він мав роман з іншою жінкою. Чергова якась, поки не з’явилася дитина.