Чоловік твердо заявив, щоб теща до нас більше ніколи не приїжджала, і все це через один випадок

Що страաніше сказати чоловікові: що мама приїжджає або що він втратив роботу? У моєму випадку сталися обидва варіанти: як то кажуть, бі да не приходить одна. Чоловіка скоротили на роботі, а у нас іпотека і маленька дитина, та й я ще в деkреті. Чоловік намагається мене заспокоїти, каже, що навіть піде кур’єром працювати, але голодувати нам не дасть. Засмутила я його ще однією неприємною новиною: моя мама хоче приїхати. Коли він тільки почув це словосполучення, то йому стало nогано. — Ні, навіть не думай її пускати до нас. Я її не запрошував в гості, ти теж, так нехай не приїжджає. А якщо приїде, то нехай живе в готелі.

Я не збираюся її годувати і терпіти. Твоя мати у мене в печінках сидить – — говорив чоловік. — Ну ти чого? Як я мамі скажу, що ми її не чекаємо. Вона всього лише на тиждень приїде, Макс, припини, будь ласка. Ти ж знаєш, що мама образитися. Я можу його зрозуміти, йому і так важко зараз доводиться. Коли приїжджає мама, то починається справжнє нервування. Мама у мене жінка прискіплива, завжди говорить те, що думає. Коли вона приїхала до нас на новосілля, то ми ледве як дожили до її від’їзду. Кожен день вона наїжджала на Максима:

то він пізно додому приходить, то за собою не прибирає, то дитину не так на руках тримає. — Максим твій просто нечупара. Чому він за собою прибирати не може? А пізно чому приходить? Дурепа ти, він тобі перед твоїм же носом зраджує, а ти оченятами ляскаєш і віриш його виправданням. – говорила вона мені. Того разу було добре, що Максим йшов рано вранці і повертався пізно. З тещею практично не контактував, а зараз ситуація змінилася. Якщо він не знайде роботу, то йому доведеться сидіти вдома з тещею лицем до лиця. Це його напружує, тому що мама йому не дасть спокійно ні спати, ні їсти. Але і відмовити матері я не можу: відчуваю себе nогано від того, що не знаю, як бути.