Віра думала, що знайшла своє довгоочікуване щастя, але вона навіть і не підозрювала, що пройшла за поріг пеkла

Віра познайомилася з Олексієм, коли вона навчалася на першому курсі, а Олексій вже на 4-му курсі юрфаку державного університету. Олексій одразу помітив Віру в університеті. Він з першого погляду заkохався у довговолосу красуню з осиною талією та великими очима. Хлопець почав дуже гарно доrлядати Віру. Нарешті вона здалася. Небагато зустрічавшись, Олексій зробив Вірі пропозицію. Віра погодилася. Ще тоді наречений сказав своїй нареченій: — Запам’ятай одне: я чоловік, ти жінка, я вирішую, ти підкоряєшся. Жодних інших факторів тут бути не повинно. Спочатку Віра навіть зраділа – подумала, що Олексій – людина старого загартування. Віра навіть погодилася з поглядами чоловіка.

Чоловік приймає рішення, а дружина створює надійний тил чоловікові – як у знаменитій пісні. Проте дуже швидко Олексій став перетворюватися на ти рана. Все йому не подобалося, не влаштовувало. Він ріс у сім’ї військового – бачив, як мама слухалася чоловіка, ніколи не відмовлялася виконувати його прохання, у всьому допомагає, не в своє не втручається. Саме такого він вимагав від Віри. З народженням первістка все значно ускладнилося. Олексій ніколи не кричав і, слава богу, пальцем не чіпав дружину, але його слова після кожної дрібної капості сина ранили сильніше за будь-який уд ар: — Ти жахлива мати, така сама господиня. Краще б тебе взагалі не було в моєму домі. А ось з боку Віра з Льошею виглядали ідеальною парою. Льоша робив Вірі подарунки з будь-якого приводу, і всі охали, який чуттєвий чоловік. Віра жила з чоловіком-тираном, стиснувши зуби та стиснувши кулаки. Вона думала, що їй нема куди йти, а якщо місце і знайдеться, вона не зможе забезпечити синові якісне життя. Якось Льоша повернувся додому з гострим ароматом жіночих парфумів.

Втім, Віра і раніше здогадувалася, що чоловік їй зрад жує, але вона намагалася переконати себе, на благо сина – хлопчику було б складно без батька. На той раз Віра заnлакала. — І чого ти nлачеш? Так, я тобі зрад жую, — Олексій навіть не спробував виправдатися, — подивися на себе. Ти більше не приваблива як жінка. Доводиться мені шукати музу в інших жінках. Але ж я не руйную нашу сім’ю. Мої жінки на боці не повинні тебе торкатися. Віра nлакала всю ніч, а ранком вирішила, що з неї вистачить. Вона розумна, красива жінка з вищою освітою та гострою фігурою. Що з нею може піти не так без такого псевдомужа Віра зібрала свої речі, речі дітей та поїхала до мами. Наступного дня у неї на порозі з’явився Льоша:

— Ти пошkодуєш, що народилася зі мною одночасно, — сказав він і пішов. Адже він зробив для цього все! Ніхто не знає, яким чином і на яких підставах, але суд визначив сина до Олексія. Хлопчикові довелося пожити деякий час із незнайомою жінкою, від якої він отримував лише холодні погляди. Батько весь час пропадав на роботі, з ним хлопець так і не бачився. Віра не могла пробачити себе за це. Вона звинувачувала у всьому себе. Це вона подала на роз лучення, вирішивши долю сина таким чином… Віра пішла у роботу. Вона хотіла заробити достатньо грошей, щоб зняти собі найкращого адвоката у місті та повернути сина до себе. Її цілі здавались утопічними, враховуючи стан чоловіка, Якось сталося диво. На місце роботи Віри прийшов друг Олексія і, уткнувшись очима в підлогу, він промовив ці заповітні слова: — Можеш забрати сина. Виявилося, Олексія спіймали на хабарі і довели, що це не поодинокий випадок, тому його повернення чекати не довелося б найближчі кілька років. Зараз Віра з 15-річним сином живе щасливо та в достатку. Незважаючи на такий юний вік, хлопчик у всьому доnомагає мамі і вважає своїм обов’язком бути поруч із Вірою, доnомагати та захищати її.