Друг чоловіка приїхав на сімейне свято не з дружиною, а з kоханкою. Я терпіти цього не стала.

Розповім вам історію, яка сталася зі мною кілька місяців тому. Ми з чоловіком живемо в Москві, у нас двоє дітей, обидва ходять в школу. Живемо ми цілком добре, на будь-які забаганки є rроші. Петя, мій чоловік, працює в хорошій фірмі і заробляє достатньо. Квартира мені дісталася від бабусі, та ще й трикімнатна. Ремонт зробили 5 років тому і зараз витрачаємо rроші на одяг, хорошу їжу, поїздки — словом, живемо ми відмінно. Нещодавно, за дуже хорошою ціною, куnили собі дачу, щоб на вихідних і влітку туди їздити. Дача була в хорошому стані, і жити в ній можна було навіть взимку. Менше 50 тисяч витратили на ремонт. Ми на цій дачі дуже часто збиралися.

До нас гості батьки чоловіка приїжджали або мої, або всі разом там свята відзначали. Друзі Петі приїжджали сюди на шашлики з сім’ями, ми проводили відмінно час. Дітям тут по-особливому подобалося. Адже на дачі ми даємо їм повну свободу, яку не даємо в Москві. Ходять на риболовлю, на велосипедах катаються і в Москву повертатися не хочуть. Ми часто кличемо друзів Петі з сім’ями посидіти у нас на дачі. Кілька місяців тому, на Великдень, ми поїхали за місто, щоб сім’ями відсвяткувати. Чоловік сказав, що його друг Альоша теж прийде з дружиною.

Звичайно, з дружиною Альоші, Наташею, ми особливо не спілкуємося: спільних тем у нас з нею немає. Але все одно свято відзначати з друзями-це весело. Я дуже зраділа. Раптом бачимо машину Альоші, вийшли зустріти їх, але помітили, що попереду сидить якась блондинка, і вже точно це не Наташа. Виходить, з машини молоде дівчисько років двадцяти шести або семи. Я відразу зрозуміла, що тут щось не так. Він представив нам її, і виявляється-вона його «подруга». Скажімо ясніше-kоханка. Я терпіти це не змогла, попросила чоловіка, щоб він сказав їм піти, так як Наташку я обманювати не буду. Він, звичайно, потім на мене образився, але я думаю, що вчинила правильно.