Свекруха грала на моїх нер вах з першого дня знайомства. Але те, що вона зробила на моєму святі, не піддається опису

Відносини зі свекрухою в перші дні у нас не задалися. Вона мене просто не помічала, постійно ігнорувала, це було так принизливо. Якщо я їй не подобаюсь, це не означає, що можна поводитися зі мною як із порожнім місцем. Жити з нею я не збиралася, благо, мої батьки подарували квартиру, тому ми з чоловіком туди і переїхали після ремонту. І свекруха приїжджала до нас кожних вихідних. Причому вона не попереджала про свої візити, а просто вдиралася до нас у будинок, як у порядку речей. Мене це просто дратувало, але я зробила так само, як і вона. Якщо вона іrнорує факт мого існування, то і я робитиму це також.

Проблема в тому, що я не могла спокійно відпочити під час вихідних. Свекруха приїжджала не сама, а з дітьми своєї доньки. Вони були такі невиховані: після їхнього візиту доводилося ще й квартиру перемивати. І так кожних вихідних. Чоловік говорив: -Ну, це мама, я не можу їй відмовити. Вона ж нудьгує, от і приїжджає так часто. Наближався мій день народження. Я одразу сказала чоловікові, що його мати звати не буду. Бракувало, щоб вона моє свято зіпсувала. А свекруха попросила його передати, що навіть не збиралася мене вітати.

Я, щаслива, почала готуватися до свята. Куnила все найкраще, почала готувати вишукані страви. Одягла шикарну сукню, все було готове, і гості зібралися. Ми з подружками сиділи на кухні та весело щось обговорювали. А потім хтось постукав у двері. Чоловік пішов відчиняти, виявилося – свекруха. Вона пройшла повз мене, демонстративно проігнорувавши. -Мамо, ти ж сказала, що не прийдеш. -А я прийшла не на день народження, я прийшла до свого сина. Тут у мене просто вже не вистачило нервів і терпіння, і я при гостях почала висловлювати свекрусі все те, що накопичилося у мені за ці роки. Свекруха лише скоса усміхалася, їй по ходу подобалося псувати мої нер ви. Чоловік не чекав від мене такого, і почав захищати свою матір. Тоді я просто вигнала і його та його улюблену маму за двері. І мені так стало легше, так спокійно стало, вперше за кілька років. Я подаватиму на роз лучення.