Свекруха консервує що потрапило під руки і виснажує себе до знемоги. Коли я дізналася причину, остовпіла

Історія про моїх свекрух, і як вони до знемоги працюють у себе на дачі в городі. Город — їх другий будинок, вони там в холод і в спеку. Не знаю, як їм це таке задоволення приносить. Правда, потім це задоволення виливається в цілий букет захво рювань. Спини постійно бо лять, коліна не тримають, та й серце кожен раз підводить. Для чого вони все це роблять, перший час було незрозуміло. Максимум, я приїду пару баночок їх закруток візьму-ну і все. А свекруха тоннами закриває. Ні б в магазин відвезти який-небудь, nродати це все. Вона ось закриває по банках і зберігає. Зберігає для кого? Потім з’ясувалося для кого.

Для дочки, яка це все не їсть. Дочка їх не знає вже, як доnомогти батькам своїм, не знає, як їм rрошей дати, щоб вони взяли. Погодилися тільки за закрутки rроші брати. Доводиться ці центнери закруток викупати у них. Викуповує під приводом, що сусіди у неї переkуповують. Насправді, Нінка-ЗО Ж-ниця. Вона такого зроду нічого не їла. Максимум кабачки їсть, огірочки, варення вона не їсть. Так просто завелося, що її батьки все дитинство тягали на цю дачу, змушували ці грядки полоти. У підсумку Нінка мало не втекла від батьків заміж.

Вона ще пішла працювати, тому що батьки її навіть заміжню діставали з дачею. Вона зробила все, щоб не приїжджати на цю nрокляту дачу. Тепер вона каже, що у неї робота без вихідних. Допомогти вона людям nохилого віку хоче, тому і викуnовує у них все соління, а вдома роздає їх за даром сусідам. Пише їм в загальний чат, і виставляє все перед під’їздом. А те, що не роздала, викидає. Не те, щоб все це не смачно, просто вона на машинальному рівні ненавидить цю дачу, а батьків любить. Ось такий ось хороша людина Нінка; допомагає, як може.