Чоловік Алі подав на роз лучення, побачивши її листування з колишнім, а дівчина так і не спромоглася пояснити чоловіку, навіщо вона це зробила..

Роки три тому вона зробила фа тальну помилку — розшукала в мережі своє шкільне kохання Макса і завела з ним таємне листування. Ні бігати на побачення до Макса, ні зрад жувати чоловікові Василю вона й не думала. Таким оригінальним чином вона хотіла помститися Максу, який колись кинув її. За законом підлості листування випадково потрапило на очі чоловікові. Встав і пішов до батьків, звідти в рейс. Аля з Василем роз лучилися.

Алі менти на сина він висилав справно, але з нею категорично відмовлявся говорити. Через рік Василь трохи охолонув, став відвідувати сина, з колишньою дружиною стосунки досягли рівня товариші. Аля спробувала відновити сім’ю, виправдатись. Але… — За минулий час образа притупилася, але й kохання зникло, — відповів він. Потім був момент, коли Аля знову підбадьорилася. Взимку Василь послизнувся на льодяних сходах, отримав важкі тра вми. Знадобилося важке та тривале лікування. Аля змінювала біля ліжка в клініці свою екс-свекруху, та змінювала Алю. Після одужання мати сказала синові:

— Може знову з Альо возз’єднаєтеся? Вона тебе любить, дбала поки ти весь у гіпсі лежав. – Я не люблю її. Знову зійтися — тільки один одного мучити, відповів син. Василь куnив квартиру, одружився з іншою, частенько відвідує сина. — Васю, тебе дружина не ревнує за часті наїзди до мене? — Запитала одного разу Аля. — Ні. Вона розумна, – сказав Василь. — А ти дурень. Приревнував до листування, і розлучився зі мною, — зітхнула Аля. — Васю, я вже стільки часу одна. Чекаю, що ти повернешся. Відповідай, чи ти повністю виключаєш таке? — Аль, не мучся, знайди собі мужика, відповів той… «Можливо, не варто чекати дива? Взяти, та й завести роман з колегою Антоном, той усе намагається доглядати Алю? Навряд чи щось путнього з цього вийде. Якщо немає почуттів — стосунки стають мукою…»